Brdy Speciál – trénink v orientačním běhu | OK Kamenice
OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice OB Kamenice
Header

Brdy Speciál – trénink v orientačním běhu

 

  • 20. 2. 2016 – Výsledky se nám podařilo zkompletovat a nyní jsou tedy úplné. Máte-li fotky, komentáře či postupy a rádi by jste je uveřejnili, tak nám napište. Díky
  • 20. 2. 2016 – Přidáváme náhledy map, trať A, B, C, D a E.
  • 20. 2. 2016 – Děkujeme všem příchozím za účast! Dali jsme do kupy (předběžné) výsledky, které jsou k dispozici vlevo pod odpovídajícím odkazem. Pro vysvětlení, číslo v závorce za DISKem označuje kontrolu, která byla oražena špatně, pokaždé došlo k záměně za relativně vzdálenou kontrolu na dětské trati, která navíc byla na jiném objektu. Chybí nám také informace o času startu Marcely Míchalové (s kým případně startovala) a průkazky od Jana Kratochvíla a Zuzany Kuri (máme jednu anonymní s časem příběhu 1:24:30), takže informace o Vašich výkonech bychom také rádi uvítali. Během večera se zde ještě objeví mapy k nahlédnutí. Věříme, že jste si trénink užili. Děkujeme a někdy příště!
  • 19.2.2016 – Máme den do tréninku a s ním přicházejí ještě nějaké informace k zítřku. Prvně ke startu jednotlivých kategorií, první poběží závodníci kategorie A (cca v 10:15), hned na to postupně B, C a D. Intervaly mezi vlnami se budeme snažit udělat co nejkratší, odhadem tak 3 minuty. Kategorie E nakonec start bude mít intervalový po jedné minutě po tom, co odstartujeme D, možno ale i ve skupinkách po více lidech. Pro upřesnění, kategorie C a D mají jinou trať, a neliší se jen verzí mapy. Přijďte prosím na prezentaci včas (do 10:00), ať vše v klidu stihneme. V lesním divadle bude možnost schovat věci pod střechu, chtěl bych jen upozornit, že přes zimu jsou lavičky pro diváky odmontovány, tak pokud se chcete někde posadit, vemte si vlastní židličku/karimatku. Pokud nejste přihlášení a chtěli byste se dohlásit, máme pár map navíc, ale ne moc, tak dejte co nejdříve vědět. Těšíme se na Vás.
  • 17.2.2016 – PŘIHLÁŠKY PRODLOUŽENY!! 1.termín přihlášek prodloužen do čtvrteční půlnoci, neváhejte a přijeďte se v sobotu proběhnout do nádherných brdských lesů.
  • 8. 2. 2016 – Drobná změna oproti rozpisu, kategorie C,D,E poběží na mapě v měřítku 1:10 000, stav 2015.
  • 2. 2. 2016 – Přidán rozpis.
  • 30. 1. 2016 – Přípravy tréninku pokračují. Máme v plánu vám nabídnout 5 kategorií, nejdelší A kolem 13km na vrstevnicové mapě, B kolem 10km na mapě bez cest, C kolem 7km na mapě bez cest, D také kolem 7km na mapě s cestami a konečně trať E do max 4km pro příchozí, také na úplné mapě. Start nejspíše v 10:15, vše ještě upřesníme v rozpise, který zveřejníme během pár dní. Pro přihlášky prosím používejte ORIS, případně email k.lukas15( at )seznam.cz.
  • úvodem – Pořadatelská dvojice Traky a Cáš pro vás připravuje jeden z měřených tréninků PZL. Ten, pokud vše dopadne tak jak má, se uskuteční na Brdech s centrem v lesním divadle v Řevnicích. Zúčastněným bychom rádi nabídli 4 tratě s tím, že ty delší budou k dispozici i na mapě s omezeným množstvím informací – ale ne žádné opičárny. Jak to přesně bude vypadat uveřejníme až bude jistý prostor i aréna tréninku, odhadem tak během dvou – tří týdnů.
  • 4. 1. 2016 – založen web měřeného tréninku