Ďáblická bludička

Letos se již podeváté konal jeden z tradičních nočních závodů – Ďáblická bludička. Běželo se v Praze na mapě Ládví

Mapa se všema kontrolama

za účasti 70 účastníků. Start a cíl byl přímo v hospodě Na Mělnické, takže bylo možné odstartovat od nedopitého piva či nedojedeného jídla.

Závod pořadala tradiční dvojice Liduška a Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech.

Závod byl kombinací klasického závodu a scorelaufu s limitem 90 minut. Nejprve se běžel klasický závod s dvanácti kontrolama a pokud měl člověk ještě čas mohl vyrazit na zbytek trati (dalších 13 kontrol, které bylo možné sebrat v jakémkoliv pořadí). Úkolem bylo sesbírat co nejvíce kontrol a vrátit se v časovém limitu. Závod to byl pěkný, v tradičním terénu, občas byla mlha jak u Rákosníčka, v lese jste mohli kromě odrazek kešky, potkat i různé běžce, pejskaře, bezdomovce, závodníka v reflexní vestě :-D, …

Po závodě následovalo vyhlášení a tombola. Kdo měl po závodě hlad mohl si v hospodě dát něco dobrého do žaludku. Pěkný fajn závod!

A pak, že výsledky nikoho nezajímají ...