SMIK (17.11.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: U Trojáku, 1 : 10 000
Pořadatel: SLP, VSP
Země: ČR
Disciplína: SMIK
Skutečná délka: 7.19 km
Čas: 57:24

- na startu jsem toho moc během 5 minut před startem nevymyslel. Jako vždy. Vzhledem k mé nulové fyzičce a tomu, že jsem si přišel hlavně pro účast, závod si užít a oběhnout pár kontrol, tak jsem vynechal ty blízké jednobodovky s tím, že ke konci, když bude čas, některé z nich jistě půjde sebrat a vyrazil jsem vstříc vícebodovým kontrolám. Vůbec jsem ale nepočítal s tím, že skončím na těch nejvzdálenějších a nejhlubších kontrolách ...
- na 38A jsem původně zvažoval jít spíš hned na první křižovatce doleva, po cestě a pak nějak přes tu změť hustníků a vysokého lesa. Díky tomu, že jsem se moc nevěnoval mapě a koukal, kde do lítá, tak jsem odbočku úspěšně přeběhl a bylo rozhodnuto.
- 44A jsem našel překvapivě s jistotou (už jsem tu běžel několikrát a vždy to tady moc nechápu)
- na 45A postávám a zvažuji, zdali půjdu dolů
- 45A > 47A se mi nechtělo do role a tak jsem to vzal okolo oplocenky. Chtělo to jít rovně nebo zprava, rokle, nerokle.
- na 47A přemýšlím, jestli stihnu 48B. Váhám, až to prováhám. Vyrážím tedy v klidu na 48C. Mám tu čas než kontrola přijede a tak zkouším vymyslet co dál. Až dosud běžím víceméně sám. Kde jsou ty davy? Paráda!
- postup 48C > 49B > 52C zavrhuji. Teď mám tak na to se doplazit na 52C. Tak ňák jsem si myslel, že 52C je na kopci a dále už to bude dolů. No, skoro. :-)
- další postup je jasný. 52C > 51C > 42C > 41 C. Čas na další kontroly není, běžím tedy k cíli. Je to trošku boj, bojím se, že to nedám, ale nakonec to stíhám s luxusní rezervou.
---
- fyzička téměr nula, ale docela jsem i "běžel". Teda, to byl můj pocit, zvenčí to asi vypadalo trošku :-) jinak.
- mapově pěkně
- bavilo mě to jako vždy. Člověk stráví hodinu běháním po lese a ani neví jak. Super! Díky, pořadatelé!

Skrýt komentáře (0)
Napiš komentář
Ulož
 
SMIK (17.11.2018) SMIK (17.11.2018)