Oblastní přebor štafet (13.04.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Košátecký les, 1 : 10 000
Pořadatel: PGP
Země: ČR
Disciplína: štafety
Úsek: 2
Skutečná délka: 9.27 km
Čas: 59:33

- cestou ze startu k jedničce zbytečná klička. Původně jsem chtěl jít rovnou zprava/rovně. Pak jsem si to rozmyslel, že půjdu zleva. Když jsem ale doběhnul k hustníku, kterej nevypadal přívětivě, šel jsem zleva. :-)
- přijde mi, že dvojka byla zapíchnutá jinde. Dokonce jsem se od posedu vracel, abych se ujistil, že jsem orazil správnou kontrolu.
- 8 > 9 jsem nejdříve chtěl jít zprava podle hustníku. Změnil jsem to, že půjdu zleva, abych běžel okolo něčeho jistého (krmelce). Vyneslo mě to trošku dál z přímého směru než jsem chtěl.
- dohledávku 14 jsem v terénu nějak nepochopil a stálo mě to zbytečnou smyčku
- 19 > 20 je asi zbytečně dlouhá obíhačka kvůli několika (!) vrstevnicím. Uvidíme z mezičasů, až budou. Lepší by to asi bylo jít směrem na oplocenky a paseku, seběhnout do údolí, vystoupat přes hřbet několik vrstevnic a po cestě údolím doběhnout ke kontrole.
- 28 > 29 jsem chtěl jít na dohled od posedu po rozhraní. Nějak jsem se dostal níže a chvilku mi před kontrolou trvalo než jsem se dostal do obrazu. :-)
---
- fyzička stále bída, ale ne snad až tak veliká :-)
- mapově to nebylo úplně ono. Chtělo to trošku více nadhledu a klidu.
- les dobře průběžný, občas nějaký podrost (ostružiny). Na rovině v čistém lese se dá jít víceméně všechno přímo, viditelnost je dobrá.

Skrýt komentáře (0)
Napiš komentář
Ulož
 
Oblastní přebor štafet (13.04.2019) Oblastní přebor štafet (13.04.2019)