HROB s Terkou - neděle (05.11.2017)
Kategorie: OB Závody
Mapa/oblast: Všemina
Pořadatel: VIZ
Země: CZ
Disciplína: dlouhá
Skutečná délka: 28.13 km
Čas: 239:31
Na jedničku jsme to vzali známým terénem ze soboty a řešili při tom postupy na další kontroly. Dvojku jsme se rozhodli obejít tak, abychom se vyhnuli vrcholu kopce. Na trojku možná moc velká obíhačka, ale nemáme srovnání. Cílem bylo opět šetřit si vrstevnice. Na občerstvovačce bylo pěkné nasycení. Na pětku jsme se dlouho hádali jestli po silnici zleva nebo zprava. Nakonec se ukázalo, že nejlepší byla asi varianta přímo, protože po tý silnici jsme se loudali hrozně dlouho. Na K6 jsme si vybrali volbu přes kopec, která vypadala přímější, než obíhačka zprava. Na šestce už mi začínaly docela docházet síly, ale Terezka mě rozptýlila diskusí o dotě, takže bolet to začalo zas až v údolí. Kopec nahoru byl dost nepříjemnej, ale pak to bylo zas dost dolu, tak to šlo. Seběh sjezdovky ze sedmičky dost bolel, ale už jsme věděli, že to je jen kousek. Pak jsem byl dlouho schopnej běžet a poslední lezení do kopce bylo o něco lepší než jsem čekal. Z osmičky jsem zakopnul a rozbil si koleno. Nakonec se to ale dalo doběhnout a byli jsme i v cíli spokojeni.
Skrýt komentáře (3)
Kikča: Hustý, skoro všechny volby jsme šli jinak. Nemáš mezičasy, docela by me to zajímalo. Vecer snad nahraju naše postupy.
Adamos: Mezičasy nemám, ale můžu si nechat buď vyčíst čip (u caše třeba) nebo vzít mezičasy z quickroutu (to by bylo -30s)
Adamos: Ale nahraj si gpx i tady a tam by to mělo být dobře vidět: http://play-map.com/event.php?id=219
Napiš komentář
Ulož
 
HROB s Terkou - neděle (05.11.2017) HROB s Terkou - neděle (05.11.2017)