MČR noční 2018 (14.04.2018)
Kategorie: OB Závody
Mapa/oblast: Holubí Vrch - Horní Brusnice
Pořadatel: STH
Země: CZ
Disciplína: noční
Skutečná délka: 16.63 km
Čas: 111:44
Prům. tepy: 155
Max. tepy: 178
Takže druhej letošní nočák a asi i poslední... Ale asi nejhezčí z těch, co jsem kdy běžel. Moc se mi to v lese líbilo a příjemně to uteklo na to jak to bylo dlouhý. V lese ale bylo pár mapovejch záseků...
K2: Ze zkušenosti, že tratím když něco obíhám jsem se rozhodl postup trochu napřímit, neměl jsem ale zatím dost zkušeností z lesa... Kdybych šel tuhle stranu motýlka až jako druhou, tak to určitě oběhnu.
K3: Nepozornost, málo koukání se do mapy a na buzolu vyústilo k přeběhnutí kontroly.
K6: Opět, málo jsem se koukal do mapy a řikal si, že to tam nějak proskočím. Lepší by bylo jít oplocenku v závěru postupu zleva.
K9: Krásně jsem to šel na azimut, jenže tady to zrovna chtělo ten závěr jít po průseku. V hustníkách jsem se celkem zajebal a vykoupal.
K10: špatně postavená občerstvovačka hodně potrápila, ale naštěstí tam byla. Už jsem myslel, že budu bez pití.
K13,K14: byl jsem doběhnut a rozhodnul jsem se ty 2 krátký postupy odviset. Na obě dohledávková chyba... Patnáctku jsme našli v pohodě a pak jsem vystoupil z vlaku.
K16: Asi nebylo uplně ideální provedení postupu. Chtělo to jít v závěru nějak příměji, což jsem i chtěl, ale ulítlo mi to tam.
K17: Tady jsem vyrazil strašně na sever, pěšinu jsem neviděl a chytil se na vedlejší kontrolu, kterou jsem si v hlavě posadil do jiného srázku a proto jsem tu svoji hledal trochu vedle.
K18: Jsem chtěl jít rovněji, ale nějak jsem se vyloupl na louce.
K19: Zbytečný, měl jsem pokračovat dál podél louky a jít do lesa až na křižovatce přímo na sever.

Zbytek závodu dle mě v pohodě. Užívačka v cíli a čas pod limitem. Ale byl to boj!
Zobrazit komentáře (0)
 
MČR noční 2018 (14.04.2018) MČR noční 2018 (14.04.2018)