Země: CZE
Disciplína: rogaining
Skutečná délka: 31.16 km
Čas: 259:15
Tak tohle byla jiná bomba. Přišlo mi to až moc dlouhé, Káju jsem musel v cíli skoro křísit :D Naštěstí vyšlo fantasticky počasí a trať rychle utíkala. Ani nám moc nevadilo, že jsme se na první občerstvovačku dostali až po cca 2,5h běhu. Bylo super proběhnout si bez sněhu místa, kde jsme se s bráchou učili na běžkách. Rezek a následně Dvoračky pro nás byly cílem celodenního výletu s odměnou v podobě sladkých borůvkových knedlíků. Tenkrát byla na kopci jen jedna chata Dvoračky. Celkově moc povedený a velmi náročný víkend, hodně času jsme strávili v terénu, ikdyž to nebylo tolik jako v sobotu. Pořadatelé dík #1/5 Klobou dolů si zaslouží i moje spoluběžkyně, které 3km před cílem bouchly saze a při sebězích na mě volala ať běžím rychleji, že brzdím :D