Brdy Speciál – Běžecký Trénink


  • 19.02.2017 – Výsledky aktualizovány o nějaké drobnosti. Ještě jednou děkujeme za účast a těšíme se někdy příští rok!
  • 11.02.2017 – Trénink je za námi, děkujeme všem za účast, věříme, že jste si to užili. Chtěli bychom se Ačkářům a Bčkařům omluvit za špatně zakreslenou kontrolu v mapě, snad Vám nepokazila dobrý pocit z tréninku. Předběžné výsledky naleznete v horním menu. V lese nám zůstali po našem odchodu ještě 4 vytrvalci. Prosíme, v případě že obešli všechny kontroly, o zaslání časů, a my je do výsledků doplníme. Případné reklamace posílejte na email v rozpise.
  • 10.02.2017 – Drobné pokyny k zítřku, kdo máte, vezměte si čipy, budou použity k měření času, kdo nemá, změříme ručně. Na kontrolách bude červený fábor a voskovka, takže prosím neoblepujte si průkazky (aby šlo malovat.. 🙂 ). Prezentace bude cca od 9 hodin. Těšíme se na Vás.
  • 29.01.2017 – Trénink má již vlastní stránku v Orisu, kterou prosím používejte pro přihlášky. Odkaz je zde.
  • 26.01.2017 – Přidán rozpis. Kratší tratě poběží na Ježovce, delší tratě budou pouze na vrstevnicové mapě a běžce zavedou do dosud neprozkoumaných částí brd. Přihlášky zprovozníme během zítřka. Shromaždiště bude přímo na náměstí v Restauraci u Rotvíka (mapa).
  • 25.01.2017 – Přípravy se už rozběhly a máme pro Vás pár novinek. Domluvili jsme se, že nevyužijeme prostor okolo Jíloviště a přesuneme se o pár kilometrů na jihozápad (kam jinam, když to má být na brdech 🙂 ). Místo toho poběžíme z Voznice, což je mnohem atraktivnější prostor a navíc není ani tolik oběhaný. Vzhledem k tomu, jak velké závody nás čekají následující dvě sezóny v nejbližším okolí (dva víkendy ŽA), tak věříme, že Vám tento prostor umožní se na ně i lépe připravit! Rozpis zveřejníme během nejbližších dnů, až doladíme nejdůležitější detaily.
  • I tentokrát pro Vás budeme pořádat trénink v rámci Pražské zimní ligy. Rozpis uveřejníme odhadem tak někdy v půlce ledna. Předběžné informace jsou, že se poběží z Jíloviště a tratě povedou po nejsevernější části Brdského hřebene, od Lipenců až ke Klínci. Kategorie klasicky s tím, že ta nejdelší bude asi o malinko delší než obvykle, aby poskytla i těm nejlepším borcům poctivé proběhnutí. Přibližně A – 17km, B – 12km, C – 8km, D- 5km, P – 3km. Těšíme se na Vás.
  • 13. 11. 2016 – založen web měřeného tréninku