Sobota: Závod proběhl za chladnějšího jarního počasí dle časového harmonogramu, žádný protest nebyl podán. Několika závodníkům byla v cíli ošetřena drobná zranění. Anežka Kopecká (VSP8150) byla dodatečně diskvalifikována za neproběhnutí povinného postupu začínajícího na veřejné kontrole. Neděle: Závody proběhly podle časového rozpisu za příjemného jarního počasí, při vyhlášení drobně pršelo; protest nebyl podán; několika závodníkům byly ošetřeny drobné oděrky, jedna závodnice jela na ošetření do nemocnice - v nártu zapíchnutý klacík; Štafeta PHK (47) byla v kategorii H21 diskvalifikována, protože čip Jana Petržely PHK9200 nešlo v cíli vyčíst; čip byl před závodem závodníkem zkontrolován a nejevil žádný problém, během závodu přestal signalizovat bezkontaktní ražení, tak závodník razil kontaktně; žádný z dostupných vyčítacích programů čip nedokázal vyčíst; nemělo smysl vyčítat krabičky SI, protože začátek závodu závodník razil bezkontaktně, tedy záznamy v krabičkách nebudou; čip byl pořadateli zaslán do SportIdentu ke kontrole a k případnému vyčtení; pokud by byla data z čipu korektní, závodník by žádal Sportovní komisi o posouzení tohoto případu a případné zařazení do výsledků pro vyhodnocení po Českého poháru štafet.