ZAKONČENÍ na Pohoří

Tak jsme zakončili sezonu – a myslím, že vydařeně.  Hospodskému vyhlášení  předcházel tradiční „neobyčejný“ závod. Sešli jsme se trochu předčasně a museli proto čekat na tmu, aby to nebylo tak jednoduché. A pak hurá do lesa. Místo kontrol slova do tajenky, také jedna šifra, kdo dobře hledal, našel i mrtvého divočáka. Závodníky v kafegorii „Kanci“ čekalo překvapení ve formě mapy z roku 1975, ještě k tomu v černobílém provedení a trochu zdeformované. Vítěze této kategorie Petra, to ale vůbec nezaskočilo ( zlí jazykové tvrdí, že si zapomněl brýle a ničeho zvláštního v mapě si nevšiml) a přiběhl s náskokem půl hodiny před svými soupeři.

A co jiné kategorie? Z nejmladších „Zajíců“ přiběhly nejdříve Viki a Zuzka Škáchovy(neboli Bludičky) a v „Srnách“ dorazilo nejdříve družstvo EH (Maruška, Kája, Sofie). Snažili se ale všichni a nakonec se i všichni šťastně vrátili.

V restauraci na Pohoří jsme vyhlásili naše největší úspěchy v uplynulé sezoně a rozdali si nový kousek do našeho „O“ šatníku – čepičku!

Moc děkujeme Adamovi Jedličkovi a firmě TESPRANET SERVICES s.r.o. za finanční podporu, díky které mohla být tato akce realizována.  Čepice nám sluší a zvláště pro děti jsou velkou motivací k dalšímu tréninku.

 

 

 

Tak hezky všichni přes zimu trénujte, ať se máme za rok zase proč odměnit!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

další fotky

24. 11. 2013, Zuzana