RSS kanál

Mapový archív OK Kamenice

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Lukáš Kettner PPŽ 13.06.2018 Závody 19.06.2018 23:03
Lukáš Kettner Český pohár 10.06.2018 Závody 19.06.2018 22:57
Lukáš Kettner Český pohár 09.06.2018 Závody 19.06.2018 22:50
Lukáš Kettner Český pohár 26.05.2018 Závody 19.06.2018 22:42
Lukáš Kettner ČPŠ 27.05.2018 Závody 19.06.2018 22:36
Lukáš Kettner ČPŠ 26.05.2018 Tréninky 19.06.2018 22:31
Adam Hájek OŽ od Boráků 17.06.2018 OB Závody 18.06.2018 22:14
Adam Hájek Poslední letošní PPŽ 13.06.2018 OB Závody 15.06.2018 21:44
Adam Hájek ŽA klasika v 30°C skoro bez občerstvovaček 10.06.2018 OB Závody 13.06.2018 23:04
Adam Hájek ŽA middle v rýhách 09.06.2018 OB Závody 13.06.2018 19:58

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Lukáš Kettner ŽA, Český pohár 2 Adamos 06.06.2018 00:58
Lukáš Kettner Mistrovství Francie middle 1 Adamos 30.04.2018 21:04
Daniel Nebeský Oblasťák Malíkovice, klasika 1 Fanda 11.04.2018 00:16
Lukáš Kettner Pražský a středočeský žěbříček 1 Fanda 04.04.2018 00:26
Lukáš Kettner F1 Kozlíček 1 Fanda 11.01.2018 22:26
František Pašek SMIK 4 Martin S. 24.11.2017 19:42
Lukáš Kettner HULK 2 Cáš 24.11.2017 09:46
Vojtěch Kettner ŽA middle 3 Glóňa 22.11.2017 13:39
František Pašek EPO 3 Fanda 09.11.2017 22:59
Adam Hájek HROB s Terkou - neděle 3 Adamos 08.11.2017 20:07
František Pašek Oblastní žebříček 1 KubaM 07.11.2017 11:02
František Pašek Oblastní žebříček 1 KubaM 18.10.2017 11:39
Lucie Mišeková Oblastní žebříček - Stochov 1 Fanda 02.10.2017 23:07
Adam Hájek MČR klasika - semifinále v T8 2 Fanda 28.09.2017 00:30
Adam Hájek ŽA sprint Lázně Bělohrad 1 Fanda 22.09.2017 01:27
Daniel Nebeský PP 2017 Etapa 1 - Trosky 2 Daniel Nebeský 12.09.2017 16:45
Daniel Nebeský Žebříček A, 10.9.2017 - T5 2 Daniel Nebeský 12.09.2017 16:10
Martina Mišeková West Cup 2017 E2 D35 1 Fanda 08.09.2017 01:13
Martina Mišeková West Cup 2017 E1 1 Fanda 08.09.2017 01:06
Adam Hájek Advanta E2 - skalní middle 1 Fanda 29.08.2017 21:32
Adam Hájek Bohemia E3 - klasika 3 Cáš 22.08.2017 14:48
Adam Hájek Bohemia E2 - middle 2 Adamos 18.08.2017 01:07
František Pašek Rumcajsovy míle, E1 1 sosna 15.08.2017 15:19
Lukáš Kettner Bohemie E1 2 Cáš 11.08.2017 20:59
František Pašek Pražský pohár žactva 2 Fanda 07.08.2017 01:43
František Pašek Český pohár, ŽA, ŽB - Čechy 2 Fanda 06.06.2017 23:23
Kateřina Mišeková Český pohár, ŽA, ŽB Čechy 1 Fanda 05.06.2017 23:37
Martina Mišeková Český pohár, ŽA, ŽB Čechy 1 Fanda 05.06.2017 23:36
Vít Škácha ČPŠ Bílá Voda H14 sobota 1 Michal Š 28.05.2017 15:01
František Pašek Pražský pohár žactva 5 Fanda 26.05.2017 15:12
Viktorie Škáchová ČPŠ Bílá Voda D12 3. úsek 1 Michal 26.05.2017 14:50
Daniel Nebeský Pražský pohár žactva T5 17.5.2017 1 Fanda 19.05.2017 21:53
Vít Škácha ŽB Druzcovský les KT H14B 1 Fanda 19.05.2017 00:08
Vít Škácha ZB Druzcovský les KL H14B 1 Fanda 19.05.2017 00:04
Magdalena Škáchová Žebříček A Paprsek Klasika D16 2 Madla 18.05.2017 21:52
Magdalena Škáchová Žebříček A Paprsek Krátká D16 1 Fanda 18.05.2017 00:44
Viktorie Škáchová ŽB Druzcovský les 1 Fanda 18.05.2017 00:38
František Pašek Oblastní žebříček 2 Fanda 10.05.2017 23:07
Vít Škácha Oblastní žebříček 1 Fanda 10.05.2017 21:07
Magdalena Škáchová JRD_trenink při soustredeni_TSM 1 Michal Škácha 05.05.2017 13:29
Magdalena Škáchová Oblastní závody Švédsko TSM soustředění 1 Michal Škácha 05.05.2017 00:09
Kristýna Hlubučková middle (nominační na SP) část 1 2 Kikča 04.05.2017 01:08
Adam Jedlička Mistrovství oblasti 1 Fanda 02.05.2017 20:13
Magdalena Škáchová MČR v NOB Rantířov u Jihlavy 2 Madla 29.04.2017 17:55
Kristýna Hlubučková Oblastní mistrovství na krátké trati 1 Fanda 29.04.2017 10:46
Magdalena Škáchová Velikonoce ve skalách 2017 E2 2 Magdalena Škáchová 27.04.2017 00:19
Adam Hájek Přebor na middlu 1 Fanda 24.04.2017 21:22
Petra Škáchová Velikonoce ve skalách 2017 E1 1 Fanda 22.04.2017 23:06
Petra Škáchová Velikonoce ve skalách 2017 E2 1 Fanda 22.04.2017 23:02
Zuzana Škáchová Velikonoce ve skalách 2017 E1 1 Fanda 22.04.2017 22:58

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Adam Hájek 101 OŽ od Boráků 17.06.2018 18.06.2018 22:14
Kristýna Hlubučková 24 HROB neděle 05.11.2017 11.11.2017 18:47
Adam Jedlička 1 Mistrovství oblasti 22.04.2017 01.05.2017 22:03
Jakub Jedlička 0
Lukáš Kettner 54 PPŽ 13.06.2018 19.06.2018 23:03
Vojtěch Kettner 4 ČPŠ Vojice 17.09.2017 18.09.2017 19:12
Jan Milota 3 Velikonoce ve skalách E3 01.04.2018 04.04.2018 23:12
Kateřina Mišeková 11 Oblastní žebříček Stochov 01.10.2017 01.10.2017 16:24
Lucie Mišeková 4 Oblastní žebříček - Stochov 01.10.2017 01.10.2017 16:15
Martina Mišeková 5 West CUP 2017 E3 D35 (free order) 03.09.2017 06.09.2017 21:38
Daniel Nebeský 6 Oblasťák Malíkovice, klasika 08.04.2018 08.04.2018 23:32
František Pašek 59 Noční Hrádek 18.01.2018 19.01.2018 21:10
Daniel Šafka 0
Anastasiia Sheshikova 3 Oddílové závody 16.04.2017 25.04.2017 22:49
Michal Škácha 2 Oblastní žebříček 08.05.2017 10.05.2017 19:01
Vít Škácha 7 ČPŠ Bílá Voda H14 2. úsek neděle 21.05.2017 28.05.2017 12:40
Petra Škáchová 3 Družcovský les D40B KT 14.05.2017 25.05.2017 18:00
Ota Škvor 0