Mosty V (31.01.2019)
Kategorie: Závody
Pořadatel: Mojmír Kopečný
Země: ČR
Disciplína: NOB
Skutečná délka: 15.44 km
Čas: 118:08

- po startu vyrážím směrem k metru, kde to trošku znám a kde bych se mohl dostat do "mapy"
- jdu na 6, nacházím ji naprosto v pohodě. Nabývám pyšně dojmu, dneska to půjde, dneska to bude brnkačka.
- 7 nenacházím
- 8 nenacházím, ale zase jsem mohl dělat kašpara :-) lidem čekajícím na busy a metro
- 9 nenacházím. Pýcha předchází pád ... :-)
- S7, S8, 10, 11, 14 cvakám bez problému.
- sice nacházím dveře na kterých má být kontrola S11, kontrolu ale nevidím. Přitom prý stačilo otevřít dveře směrem na dálnici, byla z druhé strany. Máš bod, Mojmíre!
- 13 v pohodě
- S9j a S9s jsou v kanalizačních rourách pod přivaděči na dálnici/z dálnice. Pecka!
- jdu na R5, je tam jakési homeless obydlí. Nejdříve chci jít rovně přes, pak si to rozmyslím, že půjdu mírně okolo roštím. I v roští mě nachází nepřátelský pes a freneticky křičící majitelka. Po konverzaci se psem i s majitelkou na to kašlu a pokračuji dále.
- S10 v pohodě
- kousek za S10 lezu do roury pod tratí v domnění, že je to již S1. Prolezu na druhou stranu, abych zjistil, že nikde cestou kontrola nebyla. Mrknu tedy do popisů. Popisy říkají, že by měla být někde v místě, kde jsem do roury vlezl. :-) Ach jo, proč nečteš popisy?! Nebyla ani na druhé straně, protože jsem byl úplně někde jinde.
- z S10 jdu hloupě přes nechutná křoví pomalu na S1 a zároveň tak vynechávám S3 až S6 (taky hloupě), které byly zřejmě zadarmo.
- na R4 se rozhoduji, že půjdu na S2 a pak na R3. To bohužel nevím, že R3 se dá jít jen ze severu (jak o tom mluví popisy, které jsem si pochopitelně dopředu nepřečetl) a tak se po oražení S2 vracím okolo R4.
- R2 a 3 bez problému
- u 2 chvilku tápu, kde je, ale brzo to pochopím
- na 1 a 0 jdu přímo místo toho, abych to šel v klidu po cyklostezce
- na R1 z 0 se mi nechce jít dlouhou obíhačkou a tak jdu zleva a končím tak v krásném kufru až u hřbitova a Lidlu v Hloubětíně
- začíná mě tížit blížící se 120 minutový limit a tak vyrážím zpět
- u metra Rajská zahrada zkouším vylézt na tubus metra, kde by měla být kontrola X. Nějak jsem to netrefil a tak na ní kašlu, času je málo.
- běžím okolo vchodu do metra s tím, že se když tak svezu metrem (což je dovoleno a což by se mi hodilo vzhledem k nedostatku času. Zrovna jede a tak se svezu! :-)
---
- naprosto netradiční ojedinělé noční dobrodružství po krásách Černého Mostu a okolí. Avizovaných 12 kilometrů jsem si prodloužil na 16 a ani to nestačilo na to, abych všechno posbíral. Aspoň, že jsem stihnul limit. :-)
- Mojmíre, díky, bavilo mě to!

Skrýt komentáře (0)
Napiš komentář
Ulož
 
Mosty V (31.01.2019) Mosty V (31.01.2019)