RSS kanál

Mapový archív OK Kamenice

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Adam Hájek Primiero o week - E2 12.07.2019 OB Závody 18.07.2019 13:54
Adam Hájek Primiero o week - E1 11.07.2019 OB Závody 18.07.2019 13:04
Adam Hájek KAM Itálie - middle 07.07.2019 OB Tréninky 18.07.2019 13:55
Adam Hájek KAM Itálie - sprint 09.07.2019 OB Tréninky 15.07.2019 23:00
Adam Hájek Primiero o week - E3 13.07.2019 OB Závody 15.07.2019 22:49
Adam Hájek KAM Itálie - Kombotech 06.07.2019 OB Tréninky 15.07.2019 22:37
Lukáš Kettner MČR krátká trať finále 23.06.2019 Závody 01.07.2019 13:08
Adam Hájek AMČR middle 26.06.2019 OB Závody 27.06.2019 13:28
Adam Hájek AMČR sprint 25.06.2019 OB Závody 27.06.2019 13:16
Adam Hájek MČR middle - finále C 23.06.2019 OB Závody 27.06.2019 12:03

Poslední komentáře 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Kateřina Mišeková Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 1 Fanda 10.06.2019 00:24
Kateřina Mišeková Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 1 Fanda 10.06.2019 00:21
Lucie Mišeková Oblastní přebor Štafet - Košátky 2 Lucie Mišeková 14.04.2019 14:47
Kateřina Mišeková Oblastní mistrovství - Štafety Košátky 1 Fanda 14.04.2019 14:20
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Týnec nad Sázavou 1 Fanda 07.04.2019 22:59
Kateřina Mišeková Oblastní mistrovství ve sprintu 1 Fanda 06.04.2019 21:26
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Kvílice 2 Kateřina Mišeková 03.04.2019 18:21
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Travčice 24.3.2019 1 Fanda 27.03.2019 21:56
Kristýna Hlubučková Långpass Borensberg 1 Fanda 25.02.2019 20:01
Lukáš Kettner MČR LOB 1 Fanda 15.01.2019 23:52

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Adam Hájek 197 Primiero o week - E3 13.07.2019 15.07.2019 22:49
Kristýna Hlubučková 32 Långpass Borensberg 24.02.2019 24.02.2019 21:03
Adam Jedlička 1 Mistrovství oblasti 22.04.2017 01.05.2017 22:03
Jakub Jedlička 0
Lukáš Kettner 108 MČR krátká trať finále 23.06.2019 01.07.2019 13:08
Vojtěch Kettner 4 ČPŠ Vojice 17.09.2017 04.05.2019 15:30
Dana Kettnerová 0
Jan Milota 3 Velikonoce ve skalách E3 01.04.2018 04.04.2018 23:12
Kateřina Mišeková 19 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 02.06.2019 03.06.2019 20:39
Lucie Mišeková 5 Oblastní přebor Štafet - Košátky 13.04.2019 14.04.2019 07:49
Martina Mišeková 5 West CUP 2017 E3 D35 (free order) 03.09.2017 06.09.2017 21:38
Daniel Nebeský 9 PPčka 2018 H21C Etapa 3 26.08.2018 29.08.2018 00:42
František Pašek 96 Oblastní přebor štafet 13.04.2019 15.04.2019 23:19
Daniel Šafka 0
Sofie Šafková 0
Anastasiia Sheshikova 3 Oddílové závody 16.04.2017 25.04.2017 22:49
Petra Škáchová 3 Družcovský les D40B KT 14.05.2017 25.05.2017 18:00
Ota Škvor 0