RSS kanál

Mapový archív OK Kamenice

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
František Pašek Nedělní trénink 08.12.2019 Tréninky 19.01.2020 18:13
František Pašek Nedělní trénink 12.01.2020 Tréninky 13.01.2020 20:00
František Pašek Pražský pohár žactva 22.05.2019 Závody 11.01.2020 21:14
František Pašek Tříkrálový orienťák, 2. část 06.01.2020 Závody 07.01.2020 22:17
František Pašek Tříkrálový orienťák, 1. část 06.01.2020 Závody 07.01.2020 22:10
František Pašek Na Plazech 05.01.2020 Závody 06.01.2020 22:01
František Pašek Novoroční orienťák 01.01.2020 Závody 01.01.2020 21:03
František Pašek Nedělní trénink 29.12.2019 Tréninky 30.12.2019 21:00
František Pašek Orienťák pro Madlenku 03.12.2019 Závody 19.12.2019 19:09
František Pašek Nedělní trénink 15.12.2019 Tréninky 16.12.2019 18:18
Adam Hájek Tour de Prague 2019 07.12.2019 OB Závody 14.12.2019 11:05
Adam Hájek Trénink na zakončení OK24 24.11.2019 OB Tréninky 14.12.2019 11:13
Adam Hájek Oddílový přebor OK24 23.11.2019 OB Tréninky 14.12.2019 10:53
Adam Hájek HULK 2019 15.11.2019 OB Závody 14.12.2019 10:48
Adam Hájek Trénink při promítání OK24 10.11.2019 OB Tréninky 14.12.2019 11:14
Adam Hájek MČR MTBO družstev 13.10.2019 MTBO Závody 14.12.2019 11:14
Adam Hájek 21. ČP MTBO - sprint 12.10.2019 MTBO Závody 14.12.2019 11:14
Adam Hájek 20. ČP MTBO - middle 12.10.2019 MTBO Závody 14.12.2019 11:14
František Pašek SMIK 17.11.2019 Závody 18.11.2019 19:40
František Pašek Hulk cup 15.11.2019 Závody 18.11.2019 19:21

Poslední komentáře 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
František Pašek Oblastní žebříček 2 Fanda 16.10.2019 20:00
Kateřina Mišeková Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 1 Fanda 10.06.2019 00:24
Kateřina Mišeková Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 1 Fanda 10.06.2019 00:21
Lucie Mišeková Oblastní přebor Štafet - Košátky 2 Lucie Mišeková 14.04.2019 14:47
Kateřina Mišeková Oblastní mistrovství - Štafety Košátky 1 Fanda 14.04.2019 14:20
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Týnec nad Sázavou 1 Fanda 07.04.2019 22:59
Kateřina Mišeková Oblastní mistrovství ve sprintu 1 Fanda 06.04.2019 21:26
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Kvílice 2 Kateřina Mišeková 03.04.2019 18:21
Kateřina Mišeková Oblastní žebříček Travčice 24.3.2019 1 Fanda 27.03.2019 21:56
Kristýna Hlubučková Långpass Borensberg 1 Fanda 25.02.2019 20:01

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Adam Hájek 218 Kufrování sv. Lucie 13.12.2019 14.12.2019 11:12
Kristýna Hlubučková 32 Långpass Borensberg 24.02.2019 24.02.2019 21:03
Adam Jedlička 1 Mistrovství oblasti 22.04.2017 01.05.2017 22:03
Jakub Jedlička 0
Lukáš Kettner 126 Pěkné prázdniny 2019 E3 25.08.2019 31.08.2019 11:00
Vojtěch Kettner 4 ČPŠ Vojice 17.09.2017 04.05.2019 15:30
Dana Kettnerová 0
Jan Milota 3 Velikonoce ve skalách E3 01.04.2018 04.04.2018 23:12
Kateřina Mišeková 19 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE 02.06.2019 03.06.2019 20:39
Lucie Mišeková 5 Oblastní přebor Štafet - Košátky 13.04.2019 14.04.2019 07:49
Martina Mišeková 5 West CUP 2017 E3 D35 (free order) 03.09.2017 06.09.2017 21:38
Daniel Nebeský 9 PPčka 2018 H21C Etapa 3 26.08.2018 29.08.2018 00:42
František Pašek 138 Nedělní trénink 12.01.2020 13.01.2020 20:00
Daniel Šafka 0
Sofie Šafková 0
Anastasiia Sheshikova 3 Oddílové závody 16.04.2017 25.04.2017 22:49
Petra Škáchová 3 Družcovský les D40B KT 14.05.2017 25.05.2017 18:00
Ota Škvor 0