Brdy Speciál – trénink v orientačním běhu


  • 20. 2. 2016 – Výsledky se nám podařilo zkompletovat a nyní jsou tedy úplné. Máte-li fotky, komentáře či postupy a rádi by jste je uveřejnili, tak nám napište. Díky
  • 20. 2. 2016 – Přidáváme náhledy map, trať A, B, C, D a E.
  • 20. 2. 2016 – Děkujeme všem příchozím za účast! Dali jsme do kupy (předběžné) výsledky, které jsou k dispozici vlevo pod odpovídajícím odkazem. Pro vysvětlení, číslo v závorce za DISKem označuje kontrolu, která byla oražena špatně, pokaždé došlo k záměně za relativně vzdálenou kontrolu na dětské trati, která navíc byla na jiném objektu. Chybí nám také informace o času startu Marcely Míchalové (s kým případně startovala) a průkazky od Jana Kratochvíla a Zuzany Kuri (máme jednu anonymní s časem příběhu 1:24:30), takže informace o Vašich výkonech bychom také rádi uvítali. Během večera se zde ještě objeví mapy k nahlédnutí. Věříme, že jste si trénink užili. Děkujeme a někdy příště!
  • 19.2.2016 – Máme den do tréninku a s ním přicházejí ještě nějaké informace k zítřku. Prvně ke startu jednotlivých kategorií, první poběží závodníci kategorie A (cca v 10:15), hned na to postupně B, C a D. Intervaly mezi vlnami se budeme snažit udělat co nejkratší, odhadem tak 3 minuty. Kategorie E nakonec start bude mít intervalový po jedné minutě po tom, co odstartujeme D, možno ale i ve skupinkách po více lidech. Pro upřesnění, kategorie C a D mají jinou trať, a neliší se jen verzí mapy. Přijďte prosím na prezentaci včas (do 10:00), ať vše v klidu stihneme. V lesním divadle bude možnost schovat věci pod střechu, chtěl bych jen upozornit, že přes zimu jsou lavičky pro diváky odmontovány, tak pokud se chcete někde posadit, vemte si vlastní židličku/karimatku. Pokud nejste přihlášení a chtěli byste se dohlásit, máme pár map navíc, ale ne moc, tak dejte co nejdříve vědět. Těšíme se na Vás.
  • 17.2.2016 – PŘIHLÁŠKY PRODLOUŽENY!! 1.termín přihlášek prodloužen do čtvrteční půlnoci, neváhejte a přijeďte se v sobotu proběhnout do nádherných brdských lesů.
  • 8. 2. 2016 – Drobná změna oproti rozpisu, kategorie C,D,E poběží na mapě v měřítku 1:10 000, stav 2015.
  • 2. 2. 2016 – Přidán rozpis.
  • 30. 1. 2016 – Přípravy tréninku pokračují. Máme v plánu vám nabídnout 5 kategorií, nejdelší A kolem 13km na vrstevnicové mapě, B kolem 10km na mapě bez cest, C kolem 7km na mapě bez cest, D také kolem 7km na mapě s cestami a konečně trať E do max 4km pro příchozí, také na úplné mapě. Start nejspíše v 10:15, vše ještě upřesníme v rozpise, který zveřejníme během pár dní. Pro přihlášky prosím používejte ORIS, případně email k.lukas15( at )seznam.cz.
  • úvodem – Pořadatelská dvojice Traky a Cáš pro vás připravuje jeden z měřených tréninků PZL. Ten, pokud vše dopadne tak jak má, se uskuteční na Brdech s centrem v lesním divadle v Řevnicích. Zúčastněným bychom rádi nabídli 4 tratě s tím, že ty delší budou k dispozici i na mapě s omezeným množstvím informací – ale ne žádné opičárny. Jak to přesně bude vypadat uveřejníme až bude jistý prostor i aréna tréninku, odhadem tak během dvou – tří týdnů.
  • 4. 1. 2016 – založen web měřeného tréninku