Kamíci na bojovce

Poslední dubnový víkend neznamenal pro KAMíky konec tréninku rozchod domů, ale naopak, představoval společně strávený páteční večer a sobotní den. Počasí nám sice v průběhu tréninku úplně nepřálo a hezky jsme všichni a všechno zmokli, ale společný program to poznamenalo pouze částečně. Po tréninku jsme se přesunuli do poskytnutého zázemí v ZŠ Těptín (děkujeme Pavlovi a Monice Matouškovým), rozhodili věci k sušení, rozdali čaj a spěchali na řízek s bramborem. Po večeři jsme se směle pustili do různých her, zahájili Mětečkem Palermo a končili stezkou odvahy, což prověřilo naše myšlení ale i představy 🙂

Sobotní ráno bylo zahájeno skvělou snídaní, především chlebem z místní pekárny, rohlíky, ale hlavně čokoládovými kuličkami s mlékem. Následovalo balení a zahájení našeho sobotního programu.

Rozdělení na kluky a holky nebylo těžké 🙂 , rozdali jsme mapy a vyrazili hledat kontroly s pokladem. Již první postup ukazoval rozdílnou volbu, kluci možná vyrazili rychlejší cestou, děvčata však dobrodružněji a se zpěvem. A v tomto duchu se v podstatě nesl celý náš výlet až do cíle, který byl na začátku Vlčí rokle. Kluci nakonec byli rychlejší, děvčata si však díky volbám postupů určitě užila hodně dobrodružství!

A protože se nám podařilo z mokrého dřeva rozdělat oheň, tak skvělé vuřty z těptínské prodejny chutnaly všem!

Po příkladném uhašení ohně jsme prošli Vlčí roklí a navštívili lomy v okolí.

Protože čas utekl neuvěřitelně rychle, využili jsme motorového oře (díky Ivo), který nás dopravil zpět do Těptína, kde už nás čekali rodiče!

S pořádáním celé akce skvěle pomáhali Týna, Kuba a Vašek – rozhodně projevili své trenérské a organizační vlohy. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští akci!

KAMíci

Všechny fotky.

4. 5. 2017, Fanda