Úspěchy

2018

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 14. 4. 2018, Horní Brusnice
    • 2. Tereza Čechová, D20
    • 3. Martin Škvor, H50
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 19. 5. 2018, Tábor
    • 2. Tereza Čechová, D20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 24. 6. 2018, Chlébské
    • 3. Karolína Aschermannová, D18
    • 3. Tereza Čechová, D20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 16. 9. 2018, Kladky
    • 3. Jan Gajda, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 13. 10. 2018, Krajníčko
    • 1. Karolína Aschermannová, Sofie Šafková, Lucie Semíková, D18
    • 3. Ondřej Janda (DOR), Sebastian Šafka, Jan Gajda, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 14. 10. 2018, Krajníčko
    • 3. Ondřej Janda (DOR), Karolína Bejvlová, Tomáš Kovářík, Sofie Šafková, Sebastian Šafka, Lucie Semíková, Jan Gajda, DH18

2017

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 8. 4. 2017, Rantířov
    • 1. Martin Škvor, H50
    • 2. Jan Gajda, H16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 11. 6. 2017, Lipnice nad Sázavou
    • 2. Tereza Čechová, D20
    • 3. Ota Škvor, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 24. 9. 2017, Raspenava
    • 1. Tereza Čechová, D20
    • 2. Jan Gajda, H16

2016

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 7. 5. 2016, Uherský Brod
    • 2. Vojtěch Kettner, H20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 26. 6. 2016, Hojná Voda
    • 1. Vojtěch Kettner, H20
    • 2. Martin Škvor, H45
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 2. 10. 2016, Pustá Rybná
    • 2. Vojtěch Kettner, H20

2015

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 25. 4. 2015, Bukovinka
    • 3. Martin Škvor, H45
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 23. 5. 2015, Valašské Meziříčí
    • 2. Kristýna Hlubučková, D20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 21. 6. 2015, sportovní areál Eduard u Jáchymova
    • 1. Vojtěch Kettner, H20
    • 3. Kristýna Hlubučková, D20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 27. 9. 2015, Klepáčov
    • 2. Vojtěch Kettner, H20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 10. 10. 2015, Vracov
    • 2. Martin Škvor, František Pašek, Petr Kozák, H135

2014

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 26. 4. 2014, Daskabát
    • 3. Vojtěch Kettner, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 8. 5. 2014, Znojmo
    • 1. Karolína Bořánková, D20
    • 1. Martin Škvor, H45
    • 2. Kristýna Hlubučková, D20
    • 2. Šárka Valášková, D40
    • 2. Vojtěch Kettner, H18
    • 2. Ondřej Semík, H20
    • 3. Lukáš Kettner, H20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 22. 6. 2014, Adršpach
    • 1. Vojtěch Kettner, H18
    • 3. Ondřej Semík, H20
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 28. 9. 2014, bývalá osada Holičky
    • 1. Ondřej Semík, H20
    • 2. Petr Kozák, H40
    • 3. Karolína Bořánková, D20
    • 3. Vojtěch Kettner, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 11. 10. 2014, Starý Plzenec
    • 1. Martin Škvor, Tomáš Kovářík, Petr Kozák, H135
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 12. 10. 2014, Starý Plzenec
    • 2. Martin Škvor, Zuzana Škvorová, Luboš Semík, Magdalena Gajdová, Petr Kozák, HD225

2013

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 20. 4. 2013, Dolní Bousov
    • 1. Martin Škvor, H45
    • 2. Karolína Bořánková, D18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 8. 5. 2013, Chrudim
    • 1. Karolína Hausenblasová, D18
    • 1. Petr Kozák, H35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 23. 6. 2013, Kunčice
    • 2. Kristýna Hlubučková, D18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 22. 9. 2013, Rejvíz
    • 1. Petr Kozák, H40
    • 2. Karolína Bořánková, D18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 28. 9. 2013, Mšeno nad Nisou
    • 1. Marie Procházková, Kristýna Hlubučková, Karolína Bořánková, D18
    • 3. Martin Škvor, Luboš Semík, Petr Kozák, H135
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 29. 9. 2013, Mšeno nad Nisou
    • 2. Martin Škvor, Jitka Klinkerová, Luboš Semík, Šárka Valášková, Petr Kozák, DH225

2012

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 21. 4. 2012, Praha-Lipence
    • 1. Jitka Klinkerová, D40
    • 2. Marie Procházková, D18
    • 2. Lukáš Kettner, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 1. 6. 2012, Děčín
    • 1. Vojtěch Kettner, H16
    • 2. Karolína Bořánková, D18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 10. 6. 2012, Rusava
    • 1. Vojtěch Kettner, H16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 29. 9. 2012, Mlýnice
    • 1. Petr Kozák, H35
    • 1. Martin Škvor, H45
    • 3. Karolína Bořánková, D18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 6. 10. 2012, Ochoz u Brna
    • 1. Tomáš Kovářík, Martin Škvor, Petr Kozák, H135
    • 3. Vojtěch Kettner, Lukáš Kettner, Ondřej Semík, H18
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 7. 10. 2012, Ochoz u Brna
    • 1. Tomáš Kovářík, Šárka Valášková, Martin Škvor, Jitka Klinkerová, Petr Kozák, DH225
    • 2. Ondřej Semík, Karolína Hausenblasová, Vojtěch Kettner, Marie Procházková, Lukáš Kettner, Karolína Bořánková, Jan Valášek, DH18

2011

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 16. 4. 2011, Ruprechtov
    • 3. Marie Procházková, D16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 12. 6. 2011, Nesměř-Samota
    • 1. Karolína Bořánková, D16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 2. 9. 2011, Boskovice
    • 1. Karolína Bořánková, D16
    • 1. Vojtěch Kettner, H16
    • 1. Petr Kozák, H35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 18. 9. 2011, Bečov nad Teplou
    • 1. Šárka Valášková, D35
    • 2. Karolína Bořánková, D16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 9. 10 2011, Střítež
    • 1. František Pašek, Jitka Klinkerová, Tomáš Kovářík, Šárka Valášková, Petr Kozák, DH175

2010

  • Mistrovství ČR na dlouhé trati, 17. 4. 2010, Mníšek pod Brdy
    • 3. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 24. 4. 2010, Orlovy
    • 3. Karolína Bořánková, D16
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 14. 5. 2010, Zlín
    • 3. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 19. 9. 2010, Kostelec u Jihlavy
    • 1. Petr Kozák, H35

2009

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, 1. 5. 2009, Mariánské Lázně
    • 2. Petr Kozák, H35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 19. 6. 2009, Kutná Hora
    • 2. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 21. 6. 2009, Zdechovice
    • 2. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 4. 10. 2009, Ostružno
    • 3. Tomáš Kovářík, Jitka Klinkerová, Martin Škvor, Šárka Valášková, Petr Kozák, HD175

2008

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, 21. 6. 2008, Praha-Bohnice
    • 1. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, 22. 6. 2008, Černé Voděrady
    • 3. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, 21. 9. 2008, Kouty
    • 2. Šárka Valášková, D35
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 27. 9. 2008, Malé Hradisko
    • 2. Jitka Klinkerová, Zuzana Škvorová, Šárka Valášková, D105

2007

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 29. 9. 2007, Větřkovice
    • 3. Martin Škvor, Tomáš Kovařík, Petr Kozák, H105
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 30. 9. 2007, Větřkovice
    • 2. Martin Škvor, Jitka Klinkerová, Tomáš Kovařík, Šárka Valášková, Petr Kozák, DH175

2006

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 30. 9. 2006, Vyhnánov
    • 1. Jitka Klinkerová, Eva Semíková, Šárka Valášková, D105

2005

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 25. 9. 2005, Chvaleč
    • 2. Šárka Valášková, Eva Semíková, Jitka Klinkerová, D105
  • Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, 25. 9. 2005, Chvaleč
    • 3. Martin Škvor, Šárka Valášková, Petr Valášek, Jitka Klinkerová, Tomáš Kovařík, HD175

2004

  • Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, 2. 10. 2004, Hájovna Kůlny
    • 2. Jitka Klinkerová, Eva Semíková, Šárka Valášková, D105