Velikonoční soustředění 14.4.-18.4.2022

Milí KAMarádi,

Konečně se vracíme k tradiční verzi našeho celo-oddílového Velikonočního soustředění 😊 a já vás tímto s radostí zvu v termínu čtvrtek 14.4. – pondělí 18.4. do rekreačního střediska Termit 25 na kraji Doks v blízkosti Máchova jezera. Velikonoční soustředění začínáme ve čtvrtek večeří a končíme v pondělí obědem, celý pobyt tedy trvá 4 dny, po které máme zajištěnou plnou penzi. Máme rezervovanou celou budovu (cca 96 postelí) a v případě, že by nám to nestačilo, jsou k dispozici chatky s možností vytápění.

Tato akce je určena všem aktivně trénujícím a závodícím členům oddílu a také rodičům a sourozencům dětí trénujících v žákovských tréninkových skupinách. Program obsahuje pestré tréninky pro jednotlivé výkonnostní skupiny, hry pro děti, večerní zpívání s kytarami, a nezapomeneme ani na tradiční velikonoční radovánky jako je malování velikonočních vajíček a pletení velikonočních pomlázek 😊. Celé soustředění pak tradičně zakončíme Velikonoční hrou.

Další informace budeme zveřejňovat postupně. Pokud budete mít jakékoliv dotazy mezitím, ozvěte se mi, ráda vám je zodpovím.

A teď už neváhejte a přihlašujte se přes přihláškový systém – termín ukončení přihlášek je 28.2.2022!

Odkaz do přihláškového systému zde.

23. 1. 2022, Lenka Hankovcová