Boží Dar byl zase boží!

Tento víkend KAM dorostenci vyjeli na běžky. Tradičně na Boží Dar a tradičně do ubytovny Slovanka, kde se zastavil čas. 🙂 Štěstí nám přálo, v týdnu před soustředěním napadlo půl metru nového sněhu, který rolby do víkendu pro nás stihly krásně upravit.  V sobotu dopoledne jsme se rozjezdili v okolí Špičáku, někdo potrénoval i techniku při zábavných štafetkách. Tradiční návštěvníci Krušných hor byli ohromeni záplavou našich modrých bund a ptali se, jestli v té Kamenici ještě někdo tento víkend zůstal. 🙂  Odpoledne již proběhly zahraniční závody 🙂  (na tratích v německém Fichtelbergu jsme si vyzkoušeli LOB). Závodění bylo zpestřeno konkurenčním dětským německým lyžařským závodem, který na tratích probíhal a tak naši závodníci museli prokázat svou bojovnost i při probíjení se  přes cizí koridory a německé přísné pořadatele, což většinou hravě zvládli. 🙂

Večerní program jsme nemuseli našim šikovným a kreativním dorostencům organizovat, proběhla volná zábava, například sněhové koulování přímo v teple pokojů.

V neděli jsme vyfasovali řízek a vyrazili na delší výlet na Červenou jámu. Zde jsme zbaštili řízek, ke kterému si většina labužníků zakoupila kakao a vyrazili na cestu zpět. Někdo oklikou, někdo rovnou, ale všichni krásným a po tomto úspěšném víkendu vybroušeným stylem.

Bylo to super! SKOL!

VŠECHNY FOTKY

 

 

 

 

 

 

 

22. 1. 2018, Zuzana

1 komentář u „Boží Dar byl zase boží!

Komentáře již nejsou povoleny.