KLACKY [9] OPEN – závod ŠTAFET

Ve středu vyvrcholila série letošních PPŽ závěrečným závodem štafet. Běželo se v okolí sportovního a rekreačního areálu Pražačka. Tratě byly krátké a rychlé, a tak první úseky již dobíhaly, a některé první ještě ani nevyběhly. Kamenice měla postavených 5 štafet. HD10, HD12, HD14 a 2xHD21. Za velmi teplého, slunného počasí jsme si po tartanovém finiši doběhli pro dvě „bramborové“ medaile. A to HD10 ve složení Lucka, Vojta, Sam a Majda a dospěláci ve složení Dana, Želva, Adámos, Kája. DH12 ve složení Marta, Kačka, Matouš a Barča skočili na pěkném 7 místě. DH14 potrápila marodka a tak ve složení Týna, Julča B., Jirkaa Verča skončila na 8. místě. Druhá nadějná dívčí dospělácká štafeta ve složení Kája, Iveta, Eliška a Kačka skončila na 13 místě. Závody jsou za námi a tak hurááá na prázdniny.