MČR štafet a družstev Krajníčko – slavíme!

Vyvrcholení sezony na MČR štafet a družstev se povedlo nad očekávání!!! Nejen perfektní počasí a vyladěné oblečky, ale zejména úžasné výsledky!

Na sobotních štafetách jsme slavili zlato dorostenek (Kája Asch., Sofie a Lucka), holky byly prostě k neporažení! Také dorostenci (Ondra, Sebík a Honza G.) vybojovali bronz. Borci.

V kategorii žen nám bronz utekl jenom o kousek a holky (Monika, Petra a Terka) o pár sekund skončily čtvrté. I to je ale fantastické.

V neděli dorostenci potrdili svou formu a ve složení Ondra, Kája B., Tomáš, Sofie, Sebík, Lucka, Honza vybojovali úžasný bronz. Mohli jsme se tak radovat z klubové dorostenecké medaile z MČR po šesti letech (!) Moc gratulujeme a užívejte si své vavříny!

Dospělí si doběhli pro krásné osmé místo, v konkurenci reprezentantů je to veliký úspěch!

Naši radost završili žáci středočeského výběru, kteří vybojovali bronz! Na tomto veleúspěchu se podíleli dva kameničáci – Julie a Martin.

Konkurenci jsme ale rozhodně nenašli v závodnickém oblečení. Dorost zvolil lehký plážový havajský styl odpovídající počasí, dospělí přistoupili k vrcholu sezony ještě zodpovědněji a překvapili všech 600 přítomných štafet distingovavými bílými košilemi s logy a KAM proužky. Takto nažehlení se stali ozdobou shromaždiště i lesa.

PROSTĚ DOBREJ ODDÍL!

TADY JSOU FOTKY

 

14. 10. 2018, Zuzana

2 komentáře u „MČR štafet a družstev Krajníčko – slavíme!

Komentáře již nejsou povoleny.