Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno
------------------------------------------------------------------------------------
1 567 Přikryl Petr ABM6708 52008 H21L 110.00 90,00Kč
2 568 Novotný Ondřej ABM9211 232705 H18 99.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
180.00 0.00 0.00 0.00 180.00 0.00 -180.00
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava
------------------------------------------------------------------------------------
1 569 Košárek Pavel AOP7102 52296 H21L 118.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek
------------------------------------------------------------------------------------
1 571 Funda Jiří API6401 232336 H35L 21.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor
------------------------------------------------------------------------------------
1 572 Hanzlová Veronika BOR8150 8469 D21L 82.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: CST - OOB TJ ČZ Strakonice
------------------------------------------------------------------------------------
1 573 Cepek Pavel CST7301 420460 H35L 9.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice
------------------------------------------------------------------------------------
1 574 Rusá Vendula DCE0150 232737 D10 60.00 40,00Kč
2 575 Mudr Stanislav DCE4400 232101 H65 159.00 40,00Kč
3 576 Paul Josef DCE4401 301171 H65 150.00 40,00Kč
4 577 Paulová Mirka DCE5250 53597 D55 60.00 90,00Kč
5 578 Jaroš Vladimír DCE5400 51973 H45L 137.00 90,00Kč
6 579 Procházková Miluše DCE5450 51966 D45L 111.00 90,00Kč
7 580 Procházka Antonín DCE5500 51965 H35L 75.00 90,00Kč
8 581 Mrázová Pavla DCE5550 7868 D45L 105.00 90,00Kč
9 582 Štrossová Jiřinka DCE5650 7870 D45L 83.00 90,00Kč
10 583 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 H45L 131.00 90,00Kč
11 584 Rusá Lenka DCE6452 301314 D45L 79.00 90,00Kč
12 585 Svobodová Jitka DCE7450 53598 D21L 13.00 90,00Kč
13 586 Jarošová Klára DCE7950 416316 D21L 112.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1020.00 0.00 0.00 0.00 1020.00 0.00 -1020.00
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno
------------------------------------------------------------------------------------
1 587 Šorm Miroslav DKL5200 331213 H55 143.00 90,00Kč
2 588 Brumková Vladimíra DKL5350 52226 D55 72.00 90,00Kč
3 589 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 H45L 169.00 90,00Kč
4 590 Vinš Pavel DKL6900 51684 H35L 33.00 90,00Kč
5 591 Šemelík Petr DKL6901 515065 H35L 27.00 90,00Kč
6 592 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 D35L 114.00 90,00Kč
7 593 Datel Jiří DKL7101 995851 H35L 66.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
630.00 0.00 0.00 0.00 630.00 0.00 -630.00
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka
------------------------------------------------------------------------------------
1 594 Víteček Jan DKP 301001 P H21K 55.00 90,00Kč
2 595 Klaška Martin DKP0100 9876 H10 2.00 40,00Kč
3 596 Najmanová Agáta DKP0150 301002 P D10 94.00 40,00Kč
4 597 Kalousková Marie DKP0151 443091 D10 76.00 40,00Kč
5 598 Švarc Antonín DKP0203 301003 P H10 40.00 40,00Kč
6 599 Víteček Jáchym DKP0204 301006 P H10L 0.00 40,00Kč
7 600 Řadová Lucie DKP0251 897371 D10L 0.00 40,00Kč
8 601 Ďurčat Jozef DKP3800 51763 H65 129.00 40,00Kč
9 602 Procházka Zdenko DKP4300 51800 H55 175.00 90,00Kč
10 603 Procházka Aleš DKP4700 49885 H55 171.00 90,00Kč
11 604 Stehno Pavel DKP4900 51760 H45L 119.00 90,00Kč
12 605 Stehnová Hana DKP5150 51799 D55 96.00 90,00Kč
13 1183 Dlasková Anna DKP5350 49842 D55 66.00 90,00Kč
14 606 Lustig Zdeněk DKP5601 436443 H45K 70.00 90,00Kč
15 607 Mrázková Ivana DKP5650 51795 D45L 73.00 90,00Kč
16 608 Klusáková Jitka DKP5651 8558 D45L 125.00 90,00Kč
17 609 Dlouhý Jiří DKP5700 8643 H45L 105.00 90,00Kč
18 610 Dudová Hana DKP5752 49892 D45L 115.00 90,00Kč
19 611 Svobodný Petr DKP5800 49871 H45L 127.00 90,00Kč
20 612 Svobodná Eva DKP5851 301365 D45L 101.00 90,00Kč
21 613 Klaška Pavel DKP6500 9889 H21L 80.00 90,00Kč
22 614 Illner Jakub DKP6601 515448 H21L 88.00 90,00Kč
23 615 Illnerová Daniela DKP6651 231939 D35L 60.00 90,00Kč
24 616 Lustigová Lenka DKP6652 434580 D35L 78.00 90,00Kč
25 617 Řada Richard DKP6701 515118 H35L 60.00 90,00Kč
26 618 Klašková Kateřina DKP6750 49806 D35L 84.00 90,00Kč
27 619 Kalousek Jiří DKP6901 443079 H35K 138.00 90,00Kč
28 620 Vít David DKP7200 515003 H35L 54.00 90,00Kč
29 621 Mrázek Jiří DKP7911 51797 H21L 60.00 90,00Kč
30 622 Tomeš Jaroslav DKP8109 416025 H21L 14.00 90,00Kč
31 623 Dienerová Petra DKP8159 420446 D21K 51.00 90,00Kč
32 624 Procházka Tomáš DKP8200 515114 H21L 48.00 90,00Kč
33 625 Procházka Jan DKP8201 886265 H21L 6.00 90,00Kč
34 626 Jurášková Markéta DKP8451 515125 D21K 39.00 90,00Kč
35 627 Wagner Libor DKP8511 301369 H21K 91.00 90,00Kč
36 628 Ramba Jiří DKP8606 231951 H21K 87.00 90,00Kč
37 629 Foglarová Kamila DKP8655 8638 D21K 47.00 90,00Kč
38 630 Pospíšil Ondřej DKP8717 336746 H21L 0.00 90,00Kč
39 632 Setínková Eva DKP8759 8946 D21L 49.00 90,00Kč
40 633 Svobodná Šárka DKP8850 51796 D21L 16.00 90,00Kč
41 634 Klusáková Barbora DKP9157 8557 D21L 34.00 90,00Kč
42 635 Klaška Pavel DKP9301 416113 H18 96.00 90,00Kč
43 636 Basler Ondřej DKP9400 301007 P H16 5.00 90,00Kč
44 637 Řada Jakub DKP9401 515144 H16 25.00 90,00Kč
45 638 Dlouhá Hana DKP9450 8645 D18 18.00 90,00Kč
46 1123 Šňupárek Václav DKP9500 9881 H16 1.00 90,00Kč
47 639 Lustig Matyáš DKP9507 8631 H16 9.00 90,00Kč
48 640 Illner Vojtěch DKP9600 515498 H16 19.00 90,00Kč
49 641 Klašková Josefína DKP9651 301008 P P3 0.00 40,00Kč
50 642 Nováková Tereza DKP9751 886271 D14 24.00 40,00Kč
51 643 Najman Matouš DKP9800 49896 H12 23.00 40,00Kč
52 644 Semerád Antonín DKP9801 897357 H12 33.00 40,00Kč
53 645 Illnerová Kateřina DKP9950 9888 D12 101.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
4170.00 120.00 0.00 0.00 4290.00 0.00 -4290.00
Půjčeno čipů:6
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška
------------------------------------------------------------------------------------
1 646 Kubcová Anna DOB0550 7258 HDR 0.00 40,00Kč
2 647 Kubec Martin DOB7002 7259 H35L 81.00 90,00Kč
3 648 Janda Martin DOB8002 920696 H21L 82.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
220.00 0.00 0.00 0.00 220.00 0.00 -220.00
Startovka oddílu: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly
------------------------------------------------------------------------------------
1 649 Maršíková Miluše DVP4150 887636 D65 9.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
40.00 0.00 0.00 0.00 40.00 0.00 -40.00
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1091 Kabát Martin EKP 301050 P HDR 0.00 40,00Kč
2 1090 Kabát Jan EKP6912 886298 T6 1.00 70,00Kč
3 650 Klapalová Pavla EKP7051 51589 D35L 96.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
200.00 20.00 0.00 0.00 220.00 0.00 -220.00
Půjčeno čipů:1
Startovka oddílu: FRA - Gravrand Olivier
------------------------------------------------------------------------------------
1 1125 Gravrand Olivier FRA 301070 P H21K 33.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 20.00 0.00 0.00 110.00 0.00 -110.00
Půjčeno čipů:1
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 651 Vondra Tomáš FSP 420416 HDR 0.00 40,00Kč
2 652 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 HDR 0.00 40,00Kč
3 653 Vondra Jaroslav FSP3300 51865 H75 55.00 40,00Kč
4 654 Hanák Milan FSP3400 51964 H75 43.00 40,00Kč
5 655 Čadil Jan FSP4300 53267 H55 153.00 90,00Kč
6 656 Wald František FSP5300 49606 H55 177.00 90,00Kč
7 657 Borovička Milan FSP6104 515097 H21K 47.00 90,00Kč
8 658 Karasová Jana FSP6153 301140 D21L 43.00 90,00Kč
9 659 Šimek Tomáš FSP6304 995873 H21L 78.00 90,00Kč
10 660 Cincibus Pavel FSP6605 8669 H21K 43.00 90,00Kč
11 661 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 D21K 27.00 90,00Kč
12 662 Žáček Martin FSP6803 433064 H21K 63.00 90,00Kč
13 663 Skripnik Ondřej FSP7502 51854 H21L 46.00 90,00Kč
14 664 Fibírová Zuzana FSP7555 515173 D21K 19.00 90,00Kč
15 665 Vondra Jiří FSP7600 51864 H21L 90.00 90,00Kč
16 666 Kužel Tomáš FSP7610 515098 H21L 18.00 90,00Kč
17 667 Martínek Robert FSP7700 301170 H21L 10.00 90,00Kč
18 668 Kuželová Michaela FSP7851 211539 D21K 41.00 90,00Kč
19 669 Fibír Tomáš FSP7901 515067 H21L 70.00 90,00Kč
20 670 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 D21K 59.00 90,00Kč
21 671 Borovička Tomáš FSP9801 995809 H12 1.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1640.00 0.00 0.00 0.00 1640.00 0.00 -1640.00
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice
------------------------------------------------------------------------------------
1 672 Kettner Pavel HCE5900 515105 H45L 147.00 90,00Kč
2 673 Štětina Jiří HCE6100 49154 H45L 109.00 90,00Kč
3 674 Kettnerová Lenka HCE6450 232490 D45L 85.00 90,00Kč
4 675 Mudrová Martina HCE6451 51984 T3 106.00 70,00Kč
5 676 Kettner Vojtěch HCE9600 897360 H16 21.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
430.00 0.00 0.00 0.00 430.00 0.00 -430.00
Startovka oddílu: IOF - IOF
------------------------------------------------------------------------------------
1 1116 Salonen Mikko IOF 301065 P H35L 36.00 90,00Kč
2 1117 Vystavěl Dušan IOF 52426 H45L 155.00 90,00Kč
3 1118 May David IOF 301067 P H55 147.00 90,00Kč
4 1119 Becker Konrad IOF 301068 P H65 123.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
310.00 60.00 0.00 0.00 370.00 0.00 -370.00
Půjčeno čipů:3
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice
------------------------------------------------------------------------------------
1 682 Blaha Petr KAM 301012 P H10 8.00 40,00Kč
2 690 Chaloupka Přemysl KAM 301016 P H35L 42.00 90,00Kč
3 693 Černý Filip KAM 301019 P HDR 0.00 40,00Kč
4 700 Renda Michal KAM 301025 P HDR 0.00 40,00Kč
5 705 Šplichal Milan KAM 301336 P3 0.00 40,00Kč
6 697 Kříž Jonáš KAM0001 301021 P H10 42.00 40,00Kč
7 696 Kováříková Marie KAM0050 436964 D10 88.00 40,00Kč
8 1197 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 D10 70.00 40,00Kč
9 708 Valášek Václav KAM0100 336743 H10 0.00 40,00Kč
10 701 Šafka Sebastian KAM0101 51745 H10 26.00 40,00Kč
11 709 Víšek Martin KAM0102 218797 H10L 0.00 40,00Kč
12 680 Bartoň Michal KAM0107 301009 P H10L 0.00 40,00Kč
13 694 Kačerovský Jakub KAM0108 301020 P H10 4.00 40,00Kč
14 703 Šantrůčková Anna KAM0150 301027 P D10 66.00 40,00Kč
15 698 Michaliková Zuzana KAM0152 301023 P D10 56.00 40,00Kč
16 702 Šafková Sofie KAM0153 301026 P D10 74.00 40,00Kč
17 685 Hankovec Hugo KAM0201 436446 H10L 0.00 40,00Kč
18 704 Škvor Adam KAM0202 301004 P H10L 0.00 40,00Kč
19 677 Albrecht Adam KAM0203 995899 H10 48.00 40,00Kč
20 692 Chaloupková Hana KAM0252 301018 P D10L 0.00 40,00Kč
21 683 Bláhová Markéta KAM0254 301013 P D10L 0.00 40,00Kč
22 695 Kovářík Tomáš KAM0300 436963 H10L 0.00 40,00Kč
23 689 Chaloupka Viktor KAM0301 301015 P H10L 0.00 40,00Kč
24 706 Vacek Daniel KAM0303 301028 P HDR 0.00 40,00Kč
25 684 Hankovcová Helena KAM0350 442879 D10L 0.00 40,00Kč
26 710 Zánová Aneta KAM0351 436925 D10L 0.00 40,00Kč
27 691 Chaloupková Dana KAM7150 301017 P D35L 45.00 90,00Kč
28 687 Hejnalová Eva KAM9651 9356 D14 33.00 40,00Kč
29 707 Valášek Jiří KAM9700 232403 H14 10.00 40,00Kč
30 699 Přibylová Karolína KAM9752 301024 P D14 6.00 40,00Kč
31 681 Bartoň Pavel KAM9800 301010 P H12 43.00 40,00Kč
32 1136 Aschermann Daniel KAM9801 232395 H12 29.00 40,00Kč
33 686 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 H12 13.00 40,00Kč
34 688 Chaloupka Dominik KAM9904 301014 P H12 39.00 40,00Kč
35 679 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 D12 85.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1500.00 380.00 0.00 0.00 1880.00 0.00 -1880.00
Půjčeno čipů:19
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1129 Gajdová Magdalena KBP7450 301071 P D21L 73.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 20.00 0.00 0.00 110.00 0.00 -110.00
Půjčeno čipů:1
Startovka oddílu: KNC - OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
------------------------------------------------------------------------------------
1 711 Votavová Žofie KNC 303937 D10L 0.00 40,00Kč
2 712 Votavová Renata KNC 420409 P3 0.00 40,00Kč
3 713 Neuhöfer Jiří KNC 420407 T3 85.00 70,00Kč
4 714 Neuhöfer Jakub KNC0001 420404 H10 36.00 40,00Kč
5 715 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 H75 51.00 40,00Kč
6 716 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 H65 126.00 40,00Kč
7 717 Bitter Jiří KNC5201 303949 H55 159.00 90,00Kč
8 718 JUN Drahomír KNC5501 52255 H35L 45.00 90,00Kč
9 719 Havlíčková Jindra KNC6150 52259 D45L 121.00 90,00Kč
10 720 Komersová Jana KNC6550 52265 D35L 42.00 90,00Kč
11 721 Votava Petr KNC6602 52894 H35K 141.00 90,00Kč
12 722 Votava Krystof KNC9601 52256 H14 14.00 40,00Kč
13 723 Hejda Ondřej KNC9902 420401 H10L 0.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
800.00 0.00 0.00 0.00 800.00 0.00 -800.00
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
------------------------------------------------------------------------------------
1 724 Duda František KPY4600 53731 H55 133.00 90,00Kč
2 725 Dobeš Václav KPY5701 301374 H35L 69.00 90,00Kč
3 726 Kohl Jiří KPY6201 301391 H35L 48.00 90,00Kč
4 727 Maňásková Dáša KPY7952 515401 D21K 33.00 90,00Kč
5 728 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 D21L 91.00 90,00Kč
6 729 Míchalová Šárka KPY9950 53182 P3 0.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
490.00 0.00 0.00 0.00 490.00 0.00 -490.00
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
------------------------------------------------------------------------------------
1 730 Linda Křikavová KSU 51400 P3 0.00 40,00Kč
2 731 Hudosová Gabriela KSU7299 52621 D35L 51.00 90,00Kč
3 732 Havlíčková Markéta KSU8494 886266 D21L 94.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
220.00 0.00 0.00 0.00 220.00 0.00 -220.00
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor
------------------------------------------------------------------------------------
1 733 Hudečková Alena KTA4351 416338 D65 17.00 40,00Kč
2 734 Zemanová Alena KTA6351 232359 D45L 89.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
130.00 0.00 0.00 0.00 130.00 0.00 -130.00
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun
------------------------------------------------------------------------------------
1 735 McMahon Anežka LBE0250 52316 D10L 0.00 40,00Kč
2 736 Vaníčkovi Anna a Jose LBE0510 232893 HDR 0.00 40,00Kč
3 737 Tvrdek Vojtěch LBE4900 51283 H21K 57.00 90,00Kč
4 738 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 H45L 159.00 90,00Kč
5 739 Tvrdková Eva LBE5150 303959 D21K 31.00 90,00Kč
6 740 Vaníček Tomáš LBE6600 232892 H35L 12.00 90,00Kč
7 741 Vildmonová Pavla LBE7451 434834 D21L 118.00 90,00Kč
8 742 Uhlíř Marek LBE9400 331157 H18 93.00 90,00Kč
9 743 Veselý Jakub LBE9500 995812 H21K 53.00 90,00Kč
10 744 Goj Tomáš LBE9700 52317 H14 32.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
750.00 0.00 0.00 0.00 750.00 0.00 -750.00
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
------------------------------------------------------------------------------------
1 1107 Macka Radek LCE8110 2020705 H21L 74.00 90,00Kč
2 745 Pop Lukáš LCE8200 897378 H21K 67.00 90,00Kč
3 1108 Hubáčková Petra LCE8560 52677 D21L 109.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
270.00 0.00 0.00 0.00 270.00 0.00 -270.00
Startovka oddílu: LEN - Ski Klub Lenora
------------------------------------------------------------------------------------
1 746 Bremová Hilda LEN6151 416233 D45L 95.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice
------------------------------------------------------------------------------------
1 1096 Bolech Jiří LPU5904 9330 H21K 77.00 90,00Kč
2 1095 Bolech Filip LPU8602 49634 H21K 73.00 90,00Kč
3 1094 Bolechová Anežka LPU9051 51104 D21L 10.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
270.00 0.00 0.00 0.00 270.00 0.00 -270.00
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš
------------------------------------------------------------------------------------
1 747 Chotětický Václav MAS5200 7886 H55 139.00 90,00Kč
2 1246 Hájek Jan MAS5401 7885 T3 61.00 70,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
160.00 0.00 0.00 0.00 160.00 0.00 -160.00
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1120 Glasnáková Emma MFP 301069 P HDR 0.00 40,00Kč
2 748 Pelikánová Máša MFP0050 428223 D10 72.00 40,00Kč
3 749 Siegl Matyáš MFP0103 443110 H10 46.00 40,00Kč
4 750 Šimšová Barbora MFP0150 428243 D10 92.00 40,00Kč
5 751 Vyhnálková Marie MFP0151 2019236 D10 54.00 40,00Kč
6 752 Rohlíček Alois MFP0200 438636 H10 22.00 40,00Kč
7 753 Šimša Martin MFP0300 218785 H10L 0.00 40,00Kč
8 754 Rožek Vilém MFP0301 428211 H10L 0.00 40,00Kč
9 755 Rožek Vojtěch MFP0501 301644 HDR 0.00 40,00Kč
10 756 Šimšová Pavla MFP0551 428269 HDR 0.00 40,00Kč
11 757 DeHeij Laura MFP0555 443080 HDR 0.00 40,00Kč
12 758 Drobná Kateřina MFP0556 301031 P HDR 0.00 40,00Kč
13 759 Siegl Roman MFP6700 443068 H35L 78.00 90,00Kč
14 760 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 D35K 44.00 90,00Kč
15 761 Halíř Radim MFP7000 8073 H35L 84.00 90,00Kč
16 762 Sieglová Dáša MFP7050 443075 D35K 50.00 90,00Kč
17 763 Šimša Jaromír MFP7100 51712 H21K 35.00 90,00Kč
18 764 Rohlíček Jan MFP7101 438622 H35K 129.00 90,00Kč
19 765 Glasnák Vladimír MFP7300 247339 H21L 2.00 90,00Kč
20 766 DeHeij Mitch MFP7305 443070 T3 58.00 70,00Kč
21 767 Rožek David MFP7403 1111550 H21K 31.00 90,00Kč
22 768 Drobný Viktor MFP7405 301032 P H35K 123.00 90,00Kč
23 769 Rožková Petra MFP7551 428270 D21K 25.00 90,00Kč
24 770 Kučera Petr MFP7602 515076 H21L 64.00 90,00Kč
25 771 Šimšová Jana MFP7651 51713 D21L 85.00 90,00Kč
26 772 Nedbalová Jana MFP8050 49639 D21L 103.00 90,00Kč
27 773 Stehlíková Anna MFP9750 301033 P D14 21.00 40,00Kč
28 774 Pelikán Lukáš MFP9800 232534 H12 3.00 40,00Kč
29 775 Vyhnálková Barbora MFP9850 2023812 D12 51.00 40,00Kč
30 776 Repiská Amálie MFP9851 301035 P D12 55.00 40,00Kč
31 777 Sieglová Eliška MFP9950 443101 D12 89.00 40,00Kč
32 778 Rohlíčková Anežka MFP9951 438646 D12 61.00 40,00Kč
33 779 Rohlíčková Františka MFP9952 438645 D12 77.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
2000.00 100.00 0.00 0.00 2100.00 0.00 -2100.00
Půjčeno čipů:5
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 780 Koč Zdeněk MKP4700 51706 H21K 51.00 90,00Kč
2 781 Tomaščin Jaroslav MKP5800 51691 H45K 74.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
180.00 0.00 0.00 0.00 180.00 0.00 -180.00
Startovka oddílu: NER - Neregistrovaní
------------------------------------------------------------------------------------
1 1092 Plch Martin NER 301051 P H35L 63.00 90,00Kč
2 1097 Nešpor Kryštof NER 301052 P HDR 0.00 40,00Kč
3 1098 Nešpor Patrik NER 301053 P HDR 0.00 40,00Kč
4 1099 Šmatla Jaromír NER 301054 P T6 22.00 70,00Kč
5 1101 Vlčková Šárka NER 301056 P T6 46.00 70,00Kč
6 1102 Vejrostová Terezie NER 301057 P T6 28.00 70,00Kč
7 1103 Haering Jan NER 301058 P T6 34.00 70,00Kč
8 1104 Fiala Tomáš NER 301060 P T3 91.00 70,00Kč
9 1106 Eisner Tomáš NER 301061 P H21L 100.00 90,00Kč
10 1110 Sedláková Marie NER 301062 P T3 67.00 70,00Kč
11 1111 Sedláková Tereza NER 301063 P T6 16.00 70,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
750.00 220.00 0.00 0.00 970.00 0.00 -970.00
Půjčeno čipů:11
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda
------------------------------------------------------------------------------------
1 784 Kdýr Matěj ODV0000 428273 H10 16.00 40,00Kč
2 785 Kyncl Tomáš ODV0002 428268 H10 12.00 40,00Kč
3 786 Ondřejček Jiří ODV7000 361926 H35L 15.00 90,00Kč
4 787 Brázdil Petr ODV9700 331087 H14 8.00 40,00Kč
5 788 Vlasák Vojtěch ODV9703 52887 H14 16.00 40,00Kč
6 789 Ondřejček Jiří ODV9800 361919 H14 24.00 40,00Kč
7 790 Svatoš Jan ODV9803 52893 H14 4.00 40,00Kč
8 791 Novák Aleš ODV9805 428285 H12 31.00 40,00Kč
9 792 Tobolka Tomáš ODV9903 428230 H12 19.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
410.00 0.00 0.00 0.00 410.00 0.00 -410.00
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 793 Čechmánek Vladimír OKP5802 51719 H35L 39.00 90,00Kč
2 794 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 H45L 157.00 90,00Kč
3 795 Semík Luboš OKP6204 52279 H45L 117.00 90,00Kč
4 796 Čechmánková Helena OKP6450 51720 D35L 69.00 90,00Kč
5 797 Červinková Jitka OKP6451 53525 D45L 109.00 90,00Kč
6 798 Novák Libor OKP6504 51680 H45L 149.00 90,00Kč
7 799 Němečková Jarmila OKP6650 51677 D21L 19.00 90,00Kč
8 800 Nováková Irena OKP6651 236111 D35L 108.00 90,00Kč
9 801 Semíková Iva OKP6852 331717 D35L 87.00 90,00Kč
10 802 Novák Libor OKP9100 426348 H20 3.00 90,00Kč
11 803 Nováková Kateřina OKP9450 887935 D16 5.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
990.00 0.00 0.00 0.00 990.00 0.00 -990.00
Startovka oddílu: OLP - SKP OLYMP Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 804 John Vladimír OLP5502 49500 H45L 115.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
------------------------------------------------------------------------------------
1 805 Švejcarová Daniela PBM7375 53539 D21L 46.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: PGP - SK Praga
------------------------------------------------------------------------------------
1 806 Kamarád Tomáš PGP 301036 P H10L 0.00 40,00Kč
2 807 Lucie Berglová PGP 51841 T3 73.00 70,00Kč
3 808 Janovský Tomáš PGP0101 51636 H12 37.00 40,00Kč
4 809 Kožina Štěpán PGP0300 9877 H10L 0.00 40,00Kč
5 810 Pokorná Linda PGP0350 51637 HDR 0.00 40,00Kč
6 811 Tomáš Baldrian PGP0400 8277 H10L 0.00 40,00Kč
7 812 Samohýl Richard PGP2800 52098 H75 39.00 40,00Kč
8 813 Attl Vladimír PGP3800 51700 H65 153.00 40,00Kč
9 814 Haňkovská Jana PGP4050 51698 D55 69.00 90,00Kč
10 815 Suchý Karel PGP4300 51640 H65 108.00 40,00Kč
11 816 Suchá Bohuslava PGP4450 51639 D65 5.00 40,00Kč
12 817 Kubátová Milada PGP4750 53006 D55 63.00 90,00Kč
13 818 Zelený Vladimír PGP4800 51863 H55 155.00 90,00Kč
14 819 Jelínek Martin PGP5103 232091 H55 173.00 90,00Kč
15 820 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 H45L 171.00 90,00Kč
16 821 Kirchmann Miloš PGP5502 51748 H55 161.00 90,00Kč
17 822 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 D45L 99.00 90,00Kč
18 823 Šámal Václav PGP5601 436401 H45L 111.00 90,00Kč
19 824 Syslová Drahomíra PGP5650 52108 D45L 81.00 90,00Kč
20 825 Zelená Markéta PGP5850 51862 D45L 117.00 90,00Kč
21 826 Jelínková Radana PGP5851 301361 D45L 113.00 90,00Kč
22 827 Grivalský Michal PGP5900 52103 H45L 153.00 90,00Kč
23 828 Kožina Petr PGP6000 51632 H45L 163.00 90,00Kč
24 829 Hrabánek David PGP6003 51673 H45L 107.00 90,00Kč
25 830 Tichovská Jitka PGP6153 53005 D45L 123.00 90,00Kč
26 831 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 D45K 48.00 90,00Kč
27 832 Landovská Ivana PGP6251 416118 D45L 103.00 90,00Kč
28 833 Přibík Jan PGP6301 51631 H45L 123.00 90,00Kč
29 834 Fatka Ondřej PGP6302 53011 H45L 175.00 90,00Kč
30 835 Janovský Tomáš PGP6401 515464 H21L 54.00 90,00Kč
31 836 Smolková Alena PGP6450 53567 D35L 111.00 90,00Kč
32 837 Valentová Helena PGP6550 52099 D35L 57.00 90,00Kč
33 838 Kožinová Jana PGP6651 502089 D21L 106.00 90,00Kč
34 839 Tichovská Hana PGP6652 51676 D21L 52.00 90,00Kč
35 840 Kamarádová Zdeňka PGP7150 232127 D35L 105.00 90,00Kč
36 841 Baldrian Petr PGP7203 2460 H35K 135.00 90,00Kč
37 1100 Šimerková Olga PGP7551 301055 P D21K 29.00 90,00Kč
38 842 Pokorná Magdalena PGP7562 51638 D35L 72.00 90,00Kč
39 843 Matějů Luboš PGP7601 995838 H21L 24.00 90,00Kč
40 844 Nemšovský Petr PGP7602 51678 H21L 114.00 90,00Kč
41 845 Ryšavá Magdalena PGP7650 51627 D21L 7.00 90,00Kč
42 846 Tesař Pavel PGP7708 51709 H21L 106.00 90,00Kč
43 847 Tomáš Bergl PGP7804 7904 H21L 28.00 90,00Kč
44 848 Ryšavá Vendula PGP8153 51718 D21K 15.00 90,00Kč
45 849 Laciga Radek PGP8202 515441 H21L 96.00 90,00Kč
46 850 Bozděchová Lenka PGP8254 51707 D21L 79.00 90,00Kč
47 851 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 H21L 4.00 90,00Kč
48 852 Sysel Ondřej PGP8302 52105 H21L 50.00 90,00Kč
49 853 Buzek Martin PGP8401 51263 H21K 95.00 90,00Kč
50 854 Skyva Jan PGP8501 53104 H21L 34.00 90,00Kč
51 855 Flašar Jan PGP8610 887941 H21L 38.00 90,00Kč
52 856 Tichovská Martina PGP8658 920677 D21L 22.00 90,00Kč
53 857 Sysel Ctibor PGP8700 52106 H21L 58.00 90,00Kč
54 858 Jelínková Zora PGP8851 232167 D21K 23.00 90,00Kč
55 859 Smolková Kateřina PGP8852 53556 D21L 28.00 90,00Kč
56 860 Pavlů Ondřej PGP8904 232039 H21L 68.00 90,00Kč
57 861 Červinka Jaroslav PGP9001 303935 H21K 45.00 90,00Kč
58 862 Landovský Tomáš PGP9103 515081 H21L 42.00 90,00Kč
59 863 Denk Štěpán PGP9104 49151 H21L 102.00 90,00Kč
60 864 Slavíková Lucie PGP9150 301700 D21K 53.00 90,00Kč
61 865 Jelínková Šárka PGP9153 232168 D21L 61.00 90,00Kč
62 866 Čermáková Kristýna PGP9154 53007 D21L 97.00 90,00Kč
63 867 Kožinová Anna PGP9350 53009 D18 9.00 90,00Kč
64 1124 Němečková Hana PGP9351 53013 D21K 43.00 90,00Kč
65 868 Mikulášová Helena PGP9353 515453 D18 15.00 90,00Kč
66 869 Kotecký Daniel PGP9500 255566 H16 3.00 90,00Kč
67 870 Pavlů Kateřina PGP9554 232017 D18 27.00 90,00Kč
68 871 Landovský Jakub PGP9601 361959 H14 12.00 40,00Kč
69 872 Kožinová Zuzana PGP9650 51633 D18 21.00 90,00Kč
70 873 Hrabánková Klára PGP9654 232050 D14 15.00 40,00Kč
71 874 Čermák Adam PGP9701 53012 H14 30.00 40,00Kč
72 875 Slavíková Silvie PGP9751 246808 D14 9.00 40,00Kč
73 876 Křemen Štěpán PGP9800 232739 H12 41.00 40,00Kč
74 877 Janovská Kateřina PGP9850 246900 D14 36.00 40,00Kč
75 878 Mikulášová Martina PGP9852 361905 D12 67.00 40,00Kč
76 879 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 D12 81.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
5970.00 40.00 0.00 0.00 6010.00 0.00 -6010.00
Půjčeno čipů:2
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové
------------------------------------------------------------------------------------
1 880 Hejnalová Hana PHK6151 8949 D35L 33.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda
------------------------------------------------------------------------------------
1 881 Straková Denisa PVP 224355 HDR 0.00 40,00Kč
2 882 Straková Veronika PVP0050 219276 D10 86.00 40,00Kč
3 883 Čechmánková Anna PVP0450 347887 D10L 0.00 40,00Kč
4 884 Neumannová Renata PVP6650 51580 D35L 75.00 90,00Kč
5 885 Straka Lukáš PVP7006 8578 H35K 147.00 90,00Kč
6 886 Straková Jana PVP7250 8579 D35K 60.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
390.00 0.00 0.00 0.00 390.00 0.00 -390.00
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem
------------------------------------------------------------------------------------
1 887 Buk Petr ROU0001 331503 H12 35.00 40,00Kč
2 888 Pohořalý Hugo ROU0103 51434 H10 6.00 40,00Kč
3 889 Vondráček Jaromír ROU4002 53536 H65 147.00 40,00Kč
4 890 Lebduška Petr ROU4702 53574 H55 149.00 90,00Kč
5 891 Buk Miloslav ROU6202 331058 H45L 141.00 90,00Kč
6 892 Pohořalý Dobroslav ROU6401 51435 H45L 181.00 90,00Kč
7 893 Líbalová Marcela ROU6551 410742 D35K 48.00 90,00Kč
8 894 Svobodová Lenka ROU6650 301693 D35K 62.00 90,00Kč
9 895 Kyselová Jana ROU7050 301037 P D35K 58.00 90,00Kč
10 896 Buková Jana ROU7150 331208 D35L 63.00 90,00Kč
11 897 Simr Pavel ROU7504 8868 H21L 86.00 90,00Kč
12 898 Líbal Jakub ROU9202 232093 H21K 85.00 90,00Kč
13 899 Nováková Lenka ROU9250 301039 P D18 3.00 90,00Kč
14 900 Svoboda Jakub ROU9301 301695 H21K 93.00 90,00Kč
15 901 Buk Jindřich ROU9303 51438 H21L 52.00 90,00Kč
16 902 Buk Michal ROU9601 53537 H14 28.00 40,00Kč
17 903 Kyselová Nela ROU9951 434804 D12 93.00 40,00Kč
18 904 Štorová Anna ROU9953 301040 P D12 99.00 40,00Kč
19 905 Pohořalá Anna ROU9954 51436 D12 69.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1360.00 60.00 0.00 0.00 1420.00 0.00 -1420.00
Půjčeno čipů:3
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky
------------------------------------------------------------------------------------
1 906 Roubal Matěj ROZ 301041 P H10L 0.00 40,00Kč
2 907 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 D10 78.00 40,00Kč
3 908 Jíra Filip ROZ0500 361928 HDR 0.00 40,00Kč
4 909 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 D45L 77.00 90,00Kč
5 910 Daněk Vojtěch ROZ9100 52300 H21L 16.00 90,00Kč
6 912 Brodská Adéla ROZ9450 207855 D16 7.00 90,00Kč
7 913 Matějková Žofie ROZ9550 232427 D16 3.00 90,00Kč
8 914 Voltrová Hana ROZ9752 438639 D14 0.00 40,00Kč
9 915 Jíra Tomáš ROZ9800 207856 H14 20.00 40,00Kč
10 916 Roubal Šimon ROZ9903 301043 P H12 21.00 40,00Kč
11 917 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 416137 D12 71.00 40,00Kč
12 918 Voltrová Alena ROZ9951 438638 D12 59.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
680.00 40.00 0.00 0.00 720.00 0.00 -720.00
Půjčeno čipů:2
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko
------------------------------------------------------------------------------------
1 1114 Seifertová Marie SBK5555 301064 P D55 93.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 20.00 0.00 0.00 110.00 0.00 -110.00
Půjčeno čipů:1
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 919 Semorád Miloš SCP3300 49404 H65 120.00 40,00Kč
2 920 Rejpal Petr SCP4100 410733 H65 135.00 40,00Kč
3 921 Valášek Josef SCP4501 49813 H65 162.00 40,00Kč
4 922 Novák Miloš SCP4600 52299 H55 169.00 90,00Kč
5 923 Buriánek Jaromír SCP4700 51562 H45L 161.00 90,00Kč
6 924 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 H21K 75.00 90,00Kč
7 925 Hojný Oldřich SCP5201 52111 H55 135.00 90,00Kč
8 926 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 D55 81.00 90,00Kč
9 927 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 D55 90.00 90,00Kč
10 928 Kavka Jiří SCP5900 301147 H45L 151.00 90,00Kč
11 929 Hošek Ladislav SCP6001 52115 H45L 125.00 90,00Kč
12 930 Vrabec Martin SCP6100 51571 H45L 135.00 90,00Kč
13 931 Kavková Dana SCP6150 301143 D35L 99.00 90,00Kč
14 932 Vrabcová Jindra SCP6151 51570 D45L 71.00 90,00Kč
15 933 Čápová Irena SCP6450 361964 D45L 93.00 90,00Kč
16 934 Veljačiková Markéta SCP6451 336735 D45L 97.00 90,00Kč
17 935 Pospíšil Vít SCP6800 995798 H21L 104.00 90,00Kč
18 936 Rakovec Michal SCP6901 52109 H21L 26.00 90,00Kč
19 937 Tloušťová Eva SCP6950 52114 D21L 55.00 90,00Kč
20 938 Bašus Petr SCP7400 416199 H21L 120.00 90,00Kč
21 939 Khel Richard SCP7500 416140 H21L 44.00 90,00Kč
22 940 Hojná Silvie SCP7950 51554 D21L 1.00 90,00Kč
23 941 Košárková Iva SCP8152 51568 D21L 124.00 90,00Kč
24 942 Vrabec Ondřej SCP8303 51558 H21L 40.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
2010.00 0.00 0.00 0.00 2010.00 0.00 -2010.00
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava
------------------------------------------------------------------------------------
1 1126 Minchev Ivan SJI5701 51769 H45L 101.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 782 Bláha Matyáš SJP 443072 HDR 0.00 40,00Kč
2 783 Bláha Vojta SJP 443105 HDR 0.00 40,00Kč
3 944 Mack Zdeněk SJP2700 49622 H75 35.00 40,00Kč
4 945 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 H65 144.00 40,00Kč
5 946 Bláhová Blanka SJP3651 51148 D65 21.00 40,00Kč
6 947 Hlavatý Karel SJP4200 53507 H65 132.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
240.00 0.00 0.00 0.00 240.00 0.00 -240.00
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný
------------------------------------------------------------------------------------
1 948 Čech Richard SLA0001 438634 H10 32.00 40,00Kč
2 949 Srbová Kristýna SLA0050 436427 D10 80.00 40,00Kč
3 950 Hrdlička Jan SLA0200 301044 P H10L 0.00 40,00Kč
4 951 Kolář Matyáš SLA0300 897393 H10 28.00 40,00Kč
5 952 Zemková Pavlína SLA0551 436970 HDR 0.00 40,00Kč
6 953 Čechová Klára SLA0552 438647 HDR 0.00 40,00Kč
7 954 Zábranský Emil SLA4200 420425 H65 141.00 40,00Kč
8 955 Vladimír Němec SLA4201 502087 H65 114.00 40,00Kč
9 956 Nosál Stanislav SLA4600 8805 H55 167.00 90,00Kč
10 957 Malec Jaroslav SLA6200 345950 H45L 173.00 90,00Kč
11 958 Aster Vladimír SLA6500 442871 H45L 103.00 90,00Kč
12 959 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 D35K 42.00 90,00Kč
13 960 Kolář Tomáš SLA7103 887615 H35L 57.00 90,00Kč
14 961 Zábranský Luboš SLA7400 2017690 H35K 126.00 90,00Kč
15 962 Zemková Helena SLA7450 425546 D35K 52.00 90,00Kč
16 963 Asterová Jana SLA7451 442858 D35L 36.00 90,00Kč
17 964 Hanák Jan SLA8002 8802 H21L 32.00 90,00Kč
18 965 Malec Oldřich SLA9400 8801 H16 13.00 90,00Kč
19 966 Štádlík Lukáš SLA9401 515025 H16 23.00 90,00Kč
20 967 Aster Tomáš SLA9602 442861 H14 36.00 40,00Kč
21 968 Kučerová Barbora SLA9650 515046 D14 27.00 40,00Kč
22 969 Müllerová Eva SLA9652 428297 D14 18.00 40,00Kč
23 970 Janžurová Dorota SLA9653 425597 D14 3.00 40,00Kč
24 971 Ježek Ondřej SLA9701 52624 H14 6.00 40,00Kč
25 972 Ježková Kateřina SLA9750 8671 D14 39.00 40,00Kč
26 973 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 D12 57.00 40,00Kč
27 974 Zábranská Kristýna SLA9852 420439 D12 75.00 40,00Kč
28 975 Sušánková Hana SLA9855 442876 D12 97.00 40,00Kč
29 976 Zemko Zdeněk SLA9900 428278 H12 15.00 40,00Kč
30 977 Kolářová Johana SLA9950 897346 D12 63.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1750.00 20.00 0.00 0.00 1770.00 0.00 -1770.00
Půjčeno čipů:1
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 978 Škáchová Magdalena SLP0151 434818 D10 68.00 40,00Kč
2 979 Zmeková Míla SLP4451 51612 D55 84.00 90,00Kč
3 980 Novotný Jiří SLP4601 51621 H55 157.00 90,00Kč
4 981 Chloupková Jana SLP5951 51546 D21L 115.00 90,00Kč
5 982 Chum Jaroslav SLP6601 51613 H21L 116.00 90,00Kč
6 983 Klofáčová Romana SLP6951 51364 D35L 102.00 90,00Kč
7 984 Škáchová Petra SLP7051 434803 D21L 127.00 90,00Kč
8 985 Chumová Jana SLP7451 51354 D21L 40.00 90,00Kč
9 986 Reimannová Silvie SLP7758 51285 D21K 17.00 90,00Kč
10 987 Siblíková Jana SLP7952 51365 D21K 45.00 90,00Kč
11 988 Koppová Ingrid SLP7960 52166 D21L 4.00 90,00Kč
12 989 Blaťák Jakub SLP8301 53555 H21K 37.00 90,00Kč
13 990 Chloupková Radka SLP8451 51617 D21L 31.00 90,00Kč
14 991 Fišer Jiří SLP8503 51287 H21K 41.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1210.00 0.00 0.00 0.00 1210.00 0.00 -1210.00
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod
------------------------------------------------------------------------------------
1 992 Nývlt Petr SNA8004 9623 H21L 22.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: SUL - OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem
------------------------------------------------------------------------------------
1 993 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 H21L 112.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 994 Havelka Ondřej TAP 442863 H10L 0.00 40,00Kč
2 995 Dědek Matěj TAP0001 442860 H10 14.00 40,00Kč
3 996 Vondra Vladimír TAP0005 232140 H10 24.00 40,00Kč
4 997 Dědková Teodora TAP0051 442864 D10 64.00 40,00Kč
5 998 Longin Jan TAP0103 361935 H10 38.00 40,00Kč
6 999 Ransdorf Michael TAP0107 361988 HDR 0.00 40,00Kč
7 1000 Vančurová Kateřina TAP0151 361915 D10 84.00 40,00Kč
8 1001 Longinová Adéla TAP0351 361963 HDR 0.00 40,00Kč
9 1002 Vančurová Monika TAP0451 361925 D10L 0.00 40,00Kč
10 1003 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 D55 78.00 90,00Kč
11 1004 Mikeš Radovan TAP 58 301045 P T6 19.00 70,00Kč
12 1005 Hejtmánek Vladimír TAP5802 53639 H45L 139.00 90,00Kč
13 1006 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 H45L 145.00 90,00Kč
14 1007 Longin Miloš TAP6201 301046 P H45L 167.00 90,00Kč
15 1008 Tihonová Jindra TAP6253 232161 D45L 127.00 90,00Kč
16 1009 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 H45L 129.00 90,00Kč
17 1010 Sladkovská Helena TAP6751 438630 T3 82.00 70,00Kč
18 1011 Sladkovský Jaromír TAP6901 438609 T6 10.00 70,00Kč
19 1012 Longinová Lenka TAP7151 301048 P D35L 39.00 90,00Kč
20 1013 Vančura Milan TAP7502 51855 H21K 83.00 90,00Kč
21 1014 Benc Jiří TAP8002 442851 H21K 71.00 90,00Kč
22 1015 Znamenáčková Helena TAP8153 51848 D21K 21.00 90,00Kč
23 1016 Makovský Jakub TAP8511 515475 H21L 62.00 90,00Kč
24 1017 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 H21L 84.00 90,00Kč
25 1018 Beneš Filip TAP8701 232187 H21L 98.00 90,00Kč
26 1019 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 H21L 8.00 90,00Kč
27 1020 Hodek Michal TAP8808 515433 H21L 72.00 90,00Kč
28 1021 Gabrovská Lucie TAP8854 232189 D21L 88.00 90,00Kč
29 1022 Černý Martin TAP8902 887637 H21L 108.00 90,00Kč
30 1023 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 D21L 121.00 90,00Kč
31 1024 Zajícová Markéta TAP9054 301049 P D21K 57.00 90,00Kč
32 1025 Sládková Helena TAP9151 53443 D21K 49.00 90,00Kč
33 1026 Hlaváček Martin TAP9401 515466 H16 15.00 90,00Kč
34 1027 Zamazal Tomáš TAP9501 416009 H16 11.00 90,00Kč
35 1028 Janáč Václav TAP 96 361934 H14 34.00 40,00Kč
36 1029 Vlášek Jakub TAP9702 51846 H14 22.00 40,00Kč
37 1030 Valach Marek TAP9703 442844 H14 0.00 40,00Kč
38 1031 Mikeš Jan TAP9802 361989 H12 25.00 40,00Kč
39 1032 Ransdorf Jakub TAP9805 361961 H12 5.00 40,00Kč
40 1033 Šťovíčková Anna TAP9852 361991 D12 83.00 40,00Kč
41 1034 Poláková Tereza TAP9853 442886 D12 95.00 40,00Kč
42 1035 Poláková Kateřina TAP9854 442857 D12 91.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
2870.00 80.00 0.00 0.00 2950.00 0.00 -2950.00
Půjčeno čipů:4
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno
------------------------------------------------------------------------------------
1 1109 Ptáček Jan TBM7435 53290 H35L 24.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov
------------------------------------------------------------------------------------
1 1036 Sládková Eva TEH5751 51398 D45L 67.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1121 Aschermann Michael TEP4400 52159 H65 105.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
40.00 0.00 0.00 0.00 40.00 0.00 -40.00
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja
------------------------------------------------------------------------------------
1 1037 Burýšková Ivana TJP0000 232484 D10L 0.00 40,00Kč
2 1038 Burýšek Slavomír TJP3600 51333 H65 138.00 40,00Kč
3 1039 Tahotný Urban TJP3701 53523 H65 111.00 40,00Kč
4 1128 Jankovcová Marie TJP3950 301537 D65 29.00 40,00Kč
5 1040 Provazníková Svatava TJP4250 53532 D65 13.00 40,00Kč
6 1041 Ryšavý Vít TJP4700 51332 H55 137.00 90,00Kč
7 1042 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 D55 99.00 90,00Kč
8 1043 Paukert Milan TJP5000 51329 H55 145.00 90,00Kč
9 1044 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 D45L 107.00 90,00Kč
10 1045 Kukla Jan TJP5600 51327 H45L 121.00 90,00Kč
11 1046 Kraus Ota TJP5700 53514 H45L 177.00 90,00Kč
12 1127 Pecharová Michaela TJP6550 301536 D35L 48.00 90,00Kč
13 1047 Kuklová Kateřina TJP8450 51559 D21L 37.00 90,00Kč
14 1048 Krausová Martina TJP9350 53512 D18 24.00 90,00Kč
15 1049 Paukertová Martina TJP9650 53195 D14 42.00 40,00Kč
16 1050 Burýšek Miroslav TJP9900 232896 H12 7.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1090.00 0.00 0.00 0.00 1090.00 0.00 -1090.00
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
------------------------------------------------------------------------------------
1 1115 Kvapilová Jana TUR7850 8206 D21K 61.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1051 Matějů Ivan UVP4600 7901 H55 151.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo
------------------------------------------------------------------------------------
1 1105 Horký Milan VIP6101 51886 H45K 76.00 90,00Kč
2 1052 Brettlová Marta VIP7557 51699 D35L 117.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
180.00 0.00 0.00 0.00 180.00 0.00 -180.00
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec
------------------------------------------------------------------------------------
1 1053 Henych Petr VLI6001 515132 H21L 66.00 90,00Kč
2 1054 Henychová Zuzana VLI6151 9061 D21L 76.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
180.00 0.00 0.00 0.00 180.00 0.00 -180.00
Startovka oddílu: VSP - USK Praha
------------------------------------------------------------------------------------
1 1055 Gajda Jan jun VSP0100 51730 H12 27.00 40,00Kč
2 1056 Gajda Martin VSP0404 436445 H10L 0.00 40,00Kč
3 1113 Dohnal Josef VSP4300 51743 H55 163.00 90,00Kč
4 1057 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 H21K 49.00 90,00Kč
5 1058 Uher Petr VSP5001 51741 H21K 81.00 90,00Kč
6 1112 Dohnalová Dana VSP5050 51645 D55 75.00 90,00Kč
7 1059 Hora Vladimír VSP5100 515013 H21L 36.00 90,00Kč
8 1236 Laciga Zdeněk VSP5200 53596 T6 7.00 70,00Kč
9 1060 Horová Magda VSP5450 9782 D21L 58.00 90,00Kč
10 1061 Soukup Václav VSP5600 232045 H45K 68.00 90,00Kč
11 1062 Šváb Jan VSP5801 886277 H45L 179.00 90,00Kč
12 1063 Soukupová Michaela VSP5850 232190 D45L 69.00 90,00Kč
13 1064 Lacigová Ivana VSP5950 51732 D35L 93.00 90,00Kč
14 1065 Michálková Jiřina VSP6151 51734 D45L 91.00 90,00Kč
15 1066 Hartman Aleš VSP6506 51620 H21K 61.00 90,00Kč
16 1067 Bořánek Petr VSP7000 51750 H21L 20.00 90,00Kč
17 1068 Novotná Markéta VSP7051 7911 D35L 81.00 90,00Kč
18 1069 Gajdová Kristina VSP7752 52283 D21L 64.00 90,00Kč
19 1070 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 D21L 70.00 90,00Kč
20 1071 Uhrová Zuzana VSP8050 232188 D21K 35.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
1680.00 0.00 0.00 0.00 1680.00 0.00 -1680.00
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno
------------------------------------------------------------------------------------
1 1093 Zámečník David ZBM7549 52065 H21L 92.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
90.00 0.00 0.00 0.00 90.00 0.00 -90.00
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB
------------------------------------------------------------------------------------
1 1072 Toušek Filip ZBP7102 53586 H21K 69.00 90,00Kč
2 1073 Vaněk Petr ZBP7302 995800 H21K 65.00 90,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
180.00 0.00 0.00 0.00 180.00 0.00 -180.00
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole
------------------------------------------------------------------------------------
1 1074 Maruniak Lukáš ZVO0002 438626 H10 18.00 40,00Kč
2 1075 Hudousek Vladimír ZVO0003 420415 H10L 0.00 40,00Kč
3 1122 Červenka Jakub ZVO0006 2023802 H12 17.00 40,00Kč
4 1076 Marhold Ondřej ZVO0101 515002 H10L 0.00 40,00Kč
5 1077 Němec Martin ZVO0104 2019225 H10L 0.00 40,00Kč
6 1078 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 HDR 0.00 40,00Kč
7 1079 Marhold Václav ZVO0520 436409 HDR 0.00 40,00Kč
8 1080 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 H45L 183.00 90,00Kč
9 1081 Hájek Tomáš ZVO6401 515031 H45L 133.00 90,00Kč
10 1082 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 D45K 54.00 90,00Kč
11 1083 Jonáš Radek ZVO6901 515107 H35L 18.00 90,00Kč
12 1084 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 H35K 150.00 90,00Kč
13 1085 Brachtlová Klára ZVO7271 887903 P3 0.00 40,00Kč
14 1086 Marholdová Martina ZVO7451 438635 D35K 54.00 90,00Kč
15 1087 Hájková Eliška ZVO9851 232531 D12 53.00 40,00Kč
16 1088 Zimmerová Kateřina ZVO9852 886274 D12 73.00 40,00Kč
17 1089 Kopanica Zdeněk ZVO9904 2023806 H12 9.00 40,00Kč
Vklad Pujčovné Poplatky Pokuta Zaplatit Zaplaceno Rozdíl
980.00 0.00 0.00 0.00 980.00 0.00 -980.00
|