Oblastní žebříčky, 20. – 21. 10. 2018, Lojovice

• 24. 10. – výsledky sobotního i nedělního závodu byly prohlášeny za konečné
  • 24. 10. – sobotní závod na krátké trati i nedělní závod na klasické trati byly zvěřejněny na OB postupech
  • 23. 10. – děkujeme všem za hojnou účast a pohodovou atmosféru a doufáme, že se Vám závody alespoň trošku líbily. Cílem prošlo za dva dny neuvěřitelných 2 007 závodníků. Děkujeme za důvěru a věříme, že se spolu uvidíme na některém námi v budoucnu pořádaném závodu.
  • 23. 10. – video ze závodu od Luboše Jíry
  • 22. 10. – ztráty a nalézy z víkendu. Předaní si, prosím, domluvte se Zuzanou Škvorovou (email: z.skvorova zav centrum.cz).
  • 22. 10. – fotky ze závodu od Zuzany Škvorové
  • 21. 10. – byly zveřejněny předběžné výsledky nedělního závodu na klasické trati
  • 20. 10. – byly zveřejněny předběžné výsledky sobotního závodu na krátké trati
  • 19. 10. – byly zveřejněny pokyny
  • 19. 10. – byla zveřejněna startovka nedělní klasické trati. Snažili jsme se vyhovět všem požadavkům na startovní časy, bohužel ne vždy to bylo možné. Ve startovce nejsou zobrazeni vakanti.
  • 18. 10. – byla zveřejněna startovka sobotní krátké trati. Snažili jsme se vyhovět všem požadavkům na startovní časy, bohužel ne vždy to bylo možné. Ve startovce nejsou zobrazeni vakanti.
  • 18. 10. – přihlášky byly uzavřeny. Prosíme, další dohlášky a změny řešte v den závodu na prezentaci. Dohlášky budou možné do počtu volných map.
  • 16. 10. – termín přihlášek byl posunut na středu 17. 10. Chcete-li se ještě přihlásit či udělat nějakou změnu, máte stále šanci. Aktuálně je přihlášeno 1059 závodníků na sobotní krátkou a 892 závodníků na nedělní klasickou trať. Díky moc za přízeň.
  • 14. 10. – termín přihlášek je již zítra, nezapomeňte se přihlásit
  • 13. 10. – byly zveřejněny předběžné délky tratí na oba dny
  • 11. 10. – máte děti? Nebojte se a vezměte je na naše závody s sebou. O děti se Vám postarají naše hodné ženy a dívky v dětské školce. A i dětský závod bude připraven.
  • 10. 10. – stejně jako každý rok, i letos pro Vás naše šikovné ženy a dívky připravují “Cukrárnu OK Kamenice“. Tedy koláče, bábovky, dorty, kávu, čaj, apod. Kromě “Cukrárny” bude též možné navštívit “Bufet” (gril, párky v rohlíku, řízky, …).