Pozvánka na LLOB 15.10.2022

Na co že? 😀 Jde o LLOB (letní lyžařský orientační běh), odborníci na terminologii akci označují přesněji jako KLOB – lyžařský orientační běh na kolcích (kolečkových lyžích). Ať už je název jakýkoliv, jde o unikátní závod, který už se pomalu přesouvá mezi tradiční. Předchozí dva ročníky hostilo Brno a letos se tento svátek přesouvá poprvé do hlavního města.

Závod bude mít stejně jako v minulých ročnících dvoukolový formát s krátkým prologem a následnou farstovanou stíhačkou, do které se bude startovat dle pořadí v prologu.

Pořadatelé samozřejmě myslí i na méně vybavené borce a borkyně co se nezaleknou adrenalinu. V Orisu proto připravili doplňkové služby na bezplatné zapůjčení potřebného materiálu.Kdy: 15.října 2022, 11:00

Kde: Ladronka, Praha 6

Přihlášky zde: https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=7326, uzávěrka 12.10.2022 22:59

Více informací: FB event

Verte hole, helmy a doražte. Klidně jen zafandit. Pokud bude dost zájemců, tak bude otevřena i nemistrovská kategorie na inline bruslích.Za srandu a nezapomenutelný zážitek ručí pořadatelé z KOB Dobřichovice & friends.

 

#LOBisLajf

Za podpory sponzorů:

PS: A v neděli pro Vás OK Kamenice připravuje úplně normální oblastní žebříček v krásném Hornopožárském lese. No není to skvělá kombinace? 🙂

7. 10. 2022, Cáš